Home / Короткий огляд подій / Відзначення Дня інвалідів на Сокальщині

Відзначення Дня інвалідів на Сокальщині

Прогресивне людство, відзначаючи щороку третього грудня Міжнародний день інвалідів, засвідчує, що громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги, що для них мають бути створені такі умови, що дозволяють відчувати себе рівними серед рівних.

Адже ставлення до інвалідів визначає ступінь цивілізованості суспільства.

Відзначення цієї дати в Сокальському районі – це добра нагода звірити, що вже зроблено і що треба зробити для формування гідних умов життя людей, скривджених долею, аби ніхто не почувався забутим чи залишеним наодинці зі своїми проблемами.

Немає нічого ціннішого в житті людини, як здоров’я. Одним з головних завдань роботи Фонду від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Сокальському районі є турбота про тих людей, які отримали травми на виробництві або професійне захворювання та стали інвалідами. В своїй діяльності Фонд допомогає таким людям не тільки матеріально, а й своєю увагою, добрим словом, турботою про них.

За 10 місяців 2010 року у Фонді на обліку перебуває 133 потерпілих на виробництві. Їм виплачено відшкодування шкоди за втрату працездатності в сумі 478963 грн., забезпечено путівками на оздоровлення 6 чоловік на суму 52143 грн., виплачено 30417 грн. на постійний сторонній догляд та побутову допомогу, яку отримують 6 інвалідів.

Також інвалідам І групи на 2011 рік передплатили газети «Благовість» та «Голос знад Бугу». Фонд і надалі буде надавати допомогу та робити все можливе, щоби люди з обмеженими фізичними можливостями почували себе рівноправними в суспільстві.

Користуючись нагодою, бажаю всім інвалідам душевної втіхи, натхнення на всі щоденні турботи, вірності та відкритості сердець. А також подякувати всім, хто опікується інвалідами, адже надання їм щоденної підтримки й допомоги – реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього.

Олена РУДАК, в. о. начальника відділення Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Сокальському районі.

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Голова Сокальської РДА звітував про роботу у 2017 році

У понеділок, 12 березня, відбувся звіт ...