Home / Короткий огляд подій / Виступ вокального ансамблю «Хлопці з Угнова»

Виступ вокального ансамблю «Хлопці з Угнова»

Неповторна угнівська земля здавна славиться своїми культурними традиціями, самобутністю та визначними місцями, і завжди збирає талановитих і яскравих прихильників благородної справи – відродження, збереження та популяризації національної культури. Адже саме духовно багаті та свідомі угнівчани творили цікаві традиції, які сьогодні продовжує вокальний ансамбль «Хлопці з Угнова» під керівництвом художнього керівника Максима Брезовського. Для жителів та гостей міста його виступ – це перш за все «свято своїх господарів», які невтомно трудяться. Та це і не дивно, адже складають колектив Степан Мазур, Василь Мороз, Володимир Музика, Валерій Скачко, Василь Свистович, Ігор Мороз, Олексій Дуляницький. Різні за характером і вподобаннями, знайшли спільне захоплення у творчій діяльності. А в щоденному житті – помічник директора, заступник директора Угнівського аграрнобудівельного ліцею, заступник міського голови, працівники охоронної фірми.
Кожен учасник своєю працею не тільки дбає, а й на своєму робочому місці вносить вклад у надбання, позитивний імідж і авторитет Угнова.

Учасники вокального ансамблю зібрали багато патріотичних пісень, пісень про народ, любов, доброту, тихі ріки, зелені гаї… Знають у колективі і пісні про рідний Угнів, які складені про місто народним поетом – угнівчанином Йосипом Клецком.

У співі виконавців відчувається щира любов до маленької Батьківщини: «Хіба є на світі щось дорожче за рідну землю, у якій кожну стежину протоптано дитячими ногами?, – запитує і продовжує розмову Василь Мороз. – Скільки ніжних, ласкавих слів придумали люди, щоб висловити свою любов до краю, де народились. Тому наші художні номери, як правило, завжди вдаються».

Вокальний ансамбль побував у Києві на звіті Львівської області спільно з народним колективом «Джерело» Жовківського району. У найближчих планах ансамблю – конкурс колядки «Різдвяні передзвони» у місті Угнові.

Для колективу «Хлопці з Угнова» часті запрошення, виступи стають початком нового етапу трудового сходження. А для угнівчан – вагомим підтвердженням визнання. Тож нехай майбутнє вокального ансамблю буде світлим на довгі літа!

Віктор ТУРІЙ, м.Угнів.

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Голова Сокальської РДА звітував про роботу у 2017 році

У понеділок, 12 березня, відбувся звіт ...