Home / Короткий огляд подій / Разом з платіжками – новий договір про постачання газу на підпис

Разом з платіжками – новий договір про постачання газу на підпис

У січні споживачі на Львівщині разом з квитанціями за газ отримали також заяву про приєднання до умов нового договору про постачання. Про це повідомили представники ТОВ «Львівгаз збут».

Начальник львівського відділення ТОВ «Львівгаз збут» Руслана Музя нагадала, що їхня компанія була створена 1 липня 2015 року відповідно до вимог закону «Про засади функціонування ринку природного газу», яким було передбачено розмежування функцій газопостачальних і газорозподільчих підприємств. Тому тепер ПАТ «Львівгаз» здійснює технічну доставку й облік газу, а продажем газу і збором коштів зі споживачів займається ТОВ «Львівгаз збут».

Саме реформуванням українського газового ринку зумовлена необхідність укладання нових типових договорів зі споживачами, пояснила Руслана Музя. За її словами, законом передбачено, що на ринку можуть бути й інші постачальники газу. Наразі ж, у перехідний період, ці функції покладено на «Львівгаз збут».

Новий договір на постачання газу є публічним, він опублікований на офіційному сайті 104.ua і у ЗМІ. У заяві, яку отримають споживачі разом з квитанціями, вже будуть вказані всі дані. Споживачам потрібно лише ретельно їх перевірити, підписати і передати газорозподільному підприємству. Це можна буде зробити різними способами – або поштою, або через спеціальні скриньки в абонентських відділеннях, або вручити працівнику-контролеру чи занести особисто. Якщо в заяві вказані неточні дані, приміром, змінився власник квартири, тоді потрібно звернутися до «Львівгазу», щоб він вніс до бази відповідні зміни.

Як зазначила начальник відділу супроводу клієнтів ТОВ «Львівгаз збут» Ольга Чабан, терміново повертати заяви не потрібно – це можна зробити впродовж кількох місяців. «Не треба спішити, особливо в ожеледицю, яка зараз є. Наразі в часі не обмежено, коли цей процес має завершитись», – сказала вона.

Руслана Музя додала, що коли людина оплачує рахунок за газ або ж просто споживає газ, вона вже фактично підписується під умовами публічного договору. «Тому нікому газ не відріжуть, якщо хтось не підпише заяви. Але ця заява – не просто формальність. Вона є підтвердженням того, що ви є нашим споживачем», – підкреслила вона.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

12 червня відбудуться планові відключення електропостачання на Сокальщині

Інформація про планові відключення електропостачання на ...