Home / Стислий огляд подій / Водіям слід готуватися до подорожчання пального

Водіям слід готуватися до подорожчання пального

У зв’язку з рішенням уряду Саудівської Аравії скоротити експорт нафти, очікується поява її дефіциту на світовому ринку, що сприятиме зростанню цін на «чорне золото», передає “Народна Правда”.

Згідно з повідомленням держкомпанії Saudi Aramco, існує її намір скоротити в листопаді поставки з 7,7 до 7,15 млн. барелів нафти в добу. При цьому запити від клієнтів перевищують цифру в 7,7 млн.

Слід зазначити, що Саудівська Аравія забезпечує чверть світового експорту нафти. Таким чином, коливання видобутку можуть значно позначитися на рівні цін. За останні 12 місяців ціна бареля нафти коливалася в діапазоні 50-55 доларів.

Що стосується ціни на бензин в Україні, то вона перебувала в чіткій прив’язці до курсу долара. У вересні в міру девальвації національної валюти бензин А-95 подорожчав майже на 2 гривні і сьогодні коштує в середньому 26,36 за літр.

На думку експертів, до Нового року гривня може ослабнути до 28,5 за долар. Якщо в той же час виростуть і світові ціни на нафту, бензин може подорожчати до 30 гривень за літр, а слідом за ним підтягнуться ціни на продукти і транспорт.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В селі Діброва у криниці було виявлено тіло місцевого мешканця

Вчора, 12-го січня, на Сокальщині чоловіка ...