Home / Короткий огляд подій / Всеукраїнська акція – “Герой-рятувальник року”

Всеукраїнська акція – “Герой-рятувальник року”

З метою виконання Указу Президента України від 27 січня 2003 року № 47/2003 «Про заходи щодо вдосконалення державного управління у сфері пожежної безпеки, захисту населення від наслідків надзвичайних ситуацій», зміцнення довіри населен-ня до оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, створення соціально-престижного образу рятувальника розпочата Всеукраїнська акція «Герой-рятувальник року».

Мета акції – привернення особливої уваги всіх верств населення України до нелегкої, але почесної, мужньої та героїчної професії рятувальника, піднесення на вершину людської поваги його особистості, як одного з найбільш гідних представників нашого суспільства, сприяння формуванню довіри громадян держави до Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, виховання молоді на прикладі героїчних вчинків наших співвітчизників.

Всеукраїнська акція «Герой-рятувальник року» передбачає виявлення непересічних особистостей, які проявили мужність та героїзм під час рятування людей, майна, ліквідації пожеж, аварій, надзвичайних ситуацій, стихійного лиха; донесення до широкого загалу фактів та обставин їх героїчних вчинків, визначення найкращих серед кращих, і як кульмінація – проведення урочистої церемонії нагородження переможців.

Організаторами акції є Міністерство України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи та Всеукраїнський благодійний фонд «Сприяння державній пожежній охороні».

Учасником Всеукраїнської акції «Герой-рятуваль-ник року» може стати кожний громадянин, який під час рятування людей, майна, ліквідації пожежі, ава-рії, надзвичайної ситуації, стихійного лиха проявив мужність і героїзм.

Умови та порядок проведення акції:

1. Акція проводиться протягом року.

2. Серед учасників оргкомітету визначаються 10 номінантів та 3 лауреати.

3. Учасники, які стають лауреатами, нагород-жуються відзнакою «Герой-рятувальник року».

4. Відзнака вручається переможцям акції Мініс-тром України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків

Чорнобильської катастрофи під час урочистого святкування Дня працівників цивільного захисту.

Олег БОРИС, інспектор Сокальського РВ ГУ Держтехногенбезпеки у Л/о, старший лейтенант служби ЦЗ.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

12 червня відбудуться планові відключення електропостачання на Сокальщині

Інформація про планові відключення електропостачання на ...