Home / Короткий огляд подій / Відкрито та посв’ячено пам’ятник членам ОУН-УПА в Сільці

Відкрито та посв’ячено пам’ятник членам ОУН-УПА в Сільці

В неділю, 7 листопада, в селі Сілець відбулося відкриття та посвята пам’ятника п’ятьом  членам ОУН-УПА Василю Мисю, Григорію Кішаку, Григорію Сковрону, Григорію Троцьку та Михайлові Курці, які у 1946 році, внаслідок підриву гранатою, трагічно загинули у криївці, що розташовувалась на цьому місці. Щоб вшанувати пам’ять героїв, зібралося чимало мешкаців та гостей  села. На урочистості прибули ветерани національновизвольної війни, члени Сокальської та Червоноградської станиць Братства вояків ОУН-УПА.

Холодний листопадовий вітер, щира молитва за героїв, постріли козаківгарматників, патріотичні поезії та пісні запалювали в очах присутніх іскру національної гордості та глибокої віри у краще майбутнє.

Цей пам’ятний хрест і меморіал стали символом незламності українського духу, відданості, жертовності державі та народу, а також свідченням того, що нащадки з глибокою пошаною  згадують людей, які боролися та життя віддали за волю і незалежність України.

Жителі Сільця висловили щиру подяку талановитому скульпторові, вихідцеві села, Ярославу Троцьку, який є автором цього меморіалу.

Мар”яна МАРКОВИЧ, студентка факультету журналістики ЛНУ імені Івана Франка.

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Голова Сокальської РДА звітував про роботу у 2017 році

У понеділок, 12 березня, відбувся звіт ...