Home / Короткий огляд подій / На Львівщині проходять дні профілактики патології шийки матки

На Львівщині проходять дні профілактики патології шийки матки

 9 жовтня, в області розпочалася традиційна щорічна акція «Дні профілактики патології шийки матки і грудної залози у жінок.

Щорічні акції з профілактики патологій грудної залози та шийки матки показують високу ефективність та активність задля проходження обстеження. Під час минулорічної акції було оглянуто 52 960 жінок (у 2012 році 51 176  жінок, 2013 – 52 904 жінки; 2014р. – 52 905 жінок; 2015 році – 52 935 жінок).

Цю акцію проводять аби привернути увагу жінок до профілактичних обстежень, адже виявлення патології на ранніх стадіях позитивно впливає на процес подальшого лікування та одужання. Розпочали акцію в області із огляду нової техніки, яку закупили для Львівського регіонального онкологічного центру в межах співпраці із Світовим банком.

«Сьогодні ми маємо найсучасніші взірці обладнання, спеціалістів, їх загальна  вартість навчання складає 160 тисяч доларів. Вони навчались і відвідували найкращі клініки світу. Тож сьогодні важливо щоб мешканці області та всієї України мали довіру до цього обладнання, до цих фахівців, а також довіра до того, що і діагностика, і лікування відповідає найкращим зразкам Європи» – зазначив під час брифінгу у Львівському державному онкологічному регіональному лікувально-діагностичному центрі голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Триватимуть Дні профілактики патології шийки матки і грудної залози у жінок до 23 жовтня, відтак кожна жінка матиме змогу пройти безкоштовне обстеження, зокрема у Львівському державному онкологічному регіональному лікувально-діагностичному центрі та районних скринінгових центрах.

Повідомляє пресс-служба ЛОДА

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Сокальській лікарні можна провести щеплення проти кору та грипу

Шановні пацієнти!!!! В КНП «Сокальській Центральній ...