Home / Стислий огляд подій / ЗА СУБСИДІЯМИ – ПОШТОЮ

ЗА СУБСИДІЯМИ – ПОШТОЮ

Пенсіонери, які мешкають на території Львівської області, найближчим часом отримають матеріали для оформлення субсидій. Управління Пенсійного фонду України у Львівській області уже їх отримало і приступило до їх підготовки для відправки пенсіонерам області, – повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Пенсіонерам будуть надіслані конверти, в яких буде вкладено лист-звернення до пенсіонера, заяву та декларацію про доходи, зразки їх заповнення, конверт для безкоштовної пересилки. Громадянин може заповнити відповідні документи за наданими зразками та надіслати їх в управління соціального забезпечення. Такі конверти в області отримають більше 555 тисяч сімей пенсіонерів.
Для отримання додаткової інформації щодо отри-мання субсидій громадяни можуть звернутись до місцевих управлінь соціального забезпечення. Для надання грома-дянам консультацій працюватимуть «гарячі телефонні лінії»: соціального контакт-центру Міністерства праці та соціальної політики України за багатоканальним телефо-ном 0-800-507-309; контакт-центру Пенсійного фонду України за багатоканальним телефоном 0-800-503-753; головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області  (032) 272-78-47.

Вл. інф.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Сокальчан просять 22 січня вивісити Державний Прапор України на будинках

Звертаємося до громадськості Сокальщини 22 січня ...