Home / Короткий огляд подій / ЗАДУШЕВНІ ПІСНІ ПОДАРУВАЛИ ДОБРИЙ НАСТРІЙ

ЗАДУШЕВНІ ПІСНІ ПОДАРУВАЛИ ДОБРИЙ НАСТРІЙ

По обіді, 20 серпня, люди стар-шого покоління заспішили в Центр дозвілля молоді, що в міському парку. Тут для них працівники Сокальського районного територіального центру та благодійного фонду «Карітас» підготували свято з нагоди Дня незалежності.

У приміщенні було затишно та святково: зал був зі смаком прибраний вишитими рушниками та квітами, які надала крамниця «Камелія» (директор Орися Багрій). А свою фантазію та уяву вклали в оформлення волонтери БФ «Карітас».

Керівник ансамблю Іванна Пав-лик піднесено розпочала свято, яке було приурочене 19-ій річниці Незалежності України. Ансамбль територіального центру «Надве-чір“я», під музичний супровід Клавдії Маркової, відкрив свято молитвою «Радуйся святая, Діво», а потім виконав низку українських пісень, зокрема «Рости, рости Черемшино», «Зажурена мати», «Жу-равка» та багато інших. Пісенні номери вдало перепліталися з гу-моресками, які майстерно читала Іванна Павлик.

Зал теплими оплесками вітав учасниць ансамблю – Олену Книш, Ганну Перев“язко, Христину Кос-тюк, Ганну Валько, Ніну Курило, Оксану Підгородецьку, які уже ба-гато років радують їх своїми піс-нями. По закінчені концерту літні люди, з сльозам радості на очах, дякували за приємні хвилини та увагу до них. А Валентина Матвіїв додала, що наче помолодшала, бо чула ліричні, задушевні пісні її молодості. Побільше б таких зустрічей.

Мар“яна ЯРЕМЧУК (БФ “Карітас“-Сокаль).

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Шахтарям ДП Львівугілля повністю погасили борг по зарплаті за січень 2018 року

В понеділок, 12 березня за інформацією ...