Home / Короткий огляд подій / Запорука спокою на об’єктах підвищеної небезпеки

Запорука спокою на об’єктах підвищеної небезпеки

В сучасних умовах об’єкти виробничої сфери часто стають джерелом серйозної загрози для суспільства. Одним з найбільш ефективних факторів зниження ризиків виникнення надзвичайних ситуацій техногенного характеру, є створення систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення людей у разі їх виникнення.

Відповідно до статті 53 Кодексу цивільного захисту України об’єкти підвищеної небезпеки (далі – ОПН) обладнуються автоматизованими системами раннього виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення у разі їх виникнення.

Згідно з переліком об’єктів, обладнанню системами раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення людей у разі їх виникнення (далі – Система) підлягають 9 об’єктів підвищеної небезпеки, розташованих на території Сокальського району.

Разом з тим інформуємо, що відповідно до Правил облаштування, експлуатації та технічного обслуговування систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення людей у разі їх виникнення, монтаж комплексу систем виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій, виконується на підставі затвердженої проектної документації та чинних будівельних норм і правил. А проектна документація розробляється згідно з технічними завданнями, розроблена відповідними службами об’єкта, за участю проектної організації та погоджується з уповноваженим підрозділом ДСНС України.

Сокальський РС ГУ ДСНС України у Львівській області закликає керівників об’єктів підвищеної небезпеки, не легковажити питаннями пожежної та техногенної безпеки. Як доводить практика, перестороги рятувальників не бувають марними. Тому краще завчасно запобігти надзвичайній ситуації, аніж потім займатися ліквідацією її наслідків.

Олег ТИМЧАК, начальник Сокальського РС ГУ ДСНС у Львівській області, підполковник служби цивільного захисту.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Сокальській райдержадміністрації відбулося представлення новопризначеного військового комісара району

8 жовня в Сокальській райдержадміністрації відбулося ...