Home / Короткий огляд подій / Завтра до «Арени Львів» курсуватимуть шатл-баси

Завтра до «Арени Львів» курсуватимуть шатл-баси

17 лютого о 21.45 на стадіоні «Арена Львів» в рамках проведення Ліги Чемпіонів УЄФА сезону 2014-2015 років відбудеться матч між футбольними командами «Шахтар» (Україна) та «Баварія» (Німеччина), повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як розповів начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктор Щир, на час проведення матчу графік роботи громадського транспорту, а саме: маршрутних таксі № 3А; 10; 25; 40 та тролейбусів № 3; 20; 25, буде продовжено до 01.00 год. ночі. Також на вказаних маршрутах працюватиме більше транспортних одиниць. Зокрема, на усіх тролейбусних маршрутах курсуватиме по 3 транспортні одиниці додатково. Загалом, на трьох маршрутах курсуватиме 36 тролейбусів.

На автобусному маршруті №3а курсуватиме 14 машин, на маршруті №10 – 10 машин, на маршруті №25 та №40 – по16 машин.

Для комфорту мешканців та гостей міста, до стадіону будуть курсувати шатл-баси, які відправлятимуться з площі Є. Петрушевича та від к-т. ім. О. Довженка до Автовокзалу. Після завершення матчу цими автобусами можна буде дістатись від до площі Є. Петрушевича та до кінотеатр ім. О. Довженка.

Як наголосив начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктор Щир, на обох маршрутах на довіз пасажирів працюватиме по 6 автобусів, на вивіз – по 8-10 автобусів.

Шатл-баси курсуватимуть з 18:00 год. і до початку матчу. Очікується, що після закінчення матчу глядачів вивезуть зі стадіону за 1-1,5 год.

За словами Віктора Щира, спільно з ФК «Шахтар» організовано вивіз тимчасового персоналу стадіону після закінчення матчу. Зокрема, о 01:45 год. від квиткових кас стадіону «Арена Львів» вирушать 3 великі автобуси за такими маршрутами: стадіон – вул.Наукова – Левандівка, стадіон – центр – вул.Мазепи та стадіон – Сихів – вул.Пасічна – Майорівка.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

12 червня відбудуться планові відключення електропостачання на Сокальщині

Інформація про планові відключення електропостачання на ...