Home / Короткий огляд подій / Жителі Двірців відсвяткували День села

Жителі Двірців відсвяткували День села

 9 вересня жителі Двірців відсвяткували День села. З цієї нагоди воно причепурилося, мов писанка. Господарі навели лад на подвір“ях та біля воріт, а аматори художньої самодіяльності заздалегідь підготували насичену концертну програму «Село моє – краплинка України». В цей день в усіх був піднесений настрій. Поки жінки порались у хаті, чоловіки вболівали на стадіоні за свою футбольну команду. Опісля усі зійшлися до фігури Матері Божої, що біля школи, на мол-бень, який відправив місцевий парох отець Петро Івасейко. 

 
А далі святковий тон задали троїсті музики із школи мистецтв м. Великі Мости під керівництвом директора Ігоря Пилипіва, які скликали селян на свято. Невдовзі біля сільської ради ніде було стати. Попереду на селян чекало багато приємних сюрпризів. Про це потурбувалися організатори дійства – завідувач Народного дому с. Двірці Марія Утрань, завідувачі бібліотеками сіл Двірці та Волиця Алла Гаврилюк і Леся Лосьєва, директор Двірцівської школи Юрій Білецький та вчитель Наталія Лукавська. Святковий концерт піснею-вітанням відкрив дитячий вокальний ансамбль «Калинонька». Порадували слухачів українськими народними та сучасними піснями чоловічий ансамбль Народного дому та тріо-вчителів у складі Оксани Яцишин, Наталії Лукавської та Марії Бойко. Шанувальники української пісні обдарували їх теплими оплесками. Зачарували своїм голосом та майстерним співом викладач школи мистецтв м. Великі Мости, учасниця фестивалю «Золота октава» Наталія Ярмола та Мар“яна Владика з с. Стремінь. Їм також аплодували, не шкодуючи долонь. Додав настрою «Бойовий гопак», який майстерно виконали хлопчики з сіл Заріка та Двірці. Зі святом двірцівців тепло привітали сільський голова Надія Стрілець, вихідець з їхнього села, депутат обласної ради Ганна Костюк, директор шахти ДВАТ «Надія» Микола Криштопа, які побажали селу многая літа, а його мешканцям – жити у злагоді, радості, любові та мирі. А останній подарував громаді ікону.
 
На свято приїхало чимало гостей, зокрема, засновник пісенного фестивалю «Золота октава» Світлана Притулко та Волсвинський сільський голова Віктор Притулко, які привезли свій музичний дарунок. Слухачі були зачаровані їхнім співом. 
 
Під час свята присутні могли оглянути виставки з бісеру, лозоплетіння та щедрих дарів осені – «Осінній кошик», які підготували вчителі місцевої школи Марія Білецька, Надія Батюк та Галина Руда. 
 
Опісля відбулися спортивні змагання під керівництвом вчителя фізкультури Мирослава Гбури. Чоловіки  показали свою богатирську силу та кмітливість у перетягуванні каната та підніманні гирь. Хлопчи-ам та дівчаткам найбільше сподобалися стрибки у мішках, веселі спортивні ігри. З хвилюванням спостерігали вболівальники за сміливцями, які змагалися, хто вище вилізе на стовпа. Приз – живе поросятко, дістався Володимиру Хомину. Були й інші цікаві конкурси, зокрема, грошову винагороду за найкращого коня отримала Ганна Стодольна, а за картоплю-велетня, одна бульбина якої заважила 1 кг 600 г, – Дмитро Яцишин. Далі відбулася безпрограшна лотерея, де кожен бажаючий міг спробувати своє щастя. 
 
Гостей та жителів села тут же частували українським борщем з пампушками, які смачно приготувала місцева господиня Ярослава Яцишин. Селяни веселися від душі, вони відчували себе єдиною родиною, яку об“єднує любов до села, до землі та праці. 
 
А пізно ввечері у небі над селом, на радість сільській малечі, «запалали» феєрверки. Двірцівська громада щиро вдячна місцевим підприємцям, які стали спонсорами Дня села, без їх допомоги воно не було б таким насиченим та цікавим. 
 
…До пізньої ночі лунала над Двірцями музика, яка зібрала до танцю хлопців та дівчат із усіх навколишніх сіл. Тож ще довго його жителі згадуватимуть про те, як урочисто відсвяткували День села, бо змогли відпочити, розважитись, набратися сил та енергії. 
Марія УТРАНЬ, завідувач Народного дому с. Двірці.
Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Найпопулярніші імена для немовлят на Львівщині – Матвій, Максим, Артем

Як повідомляють у Головному управлінні юстиції ...