Home / Стислий огляд подій / Життя не вартує риби!

Життя не вартує риби!

У зв’язку зі складною гідрометеорологічною обстановкою служба цивільного захисту у Сокальському районі ГТУ МНС України у Львівській області спільно із Сокальським РВ ГУ Держтехногенбезпеки звертаються до всіх мешканців району із закликом утриматися від виходу на кригу!

Низка водойм району, незважаючи на відлигу, все ще залишається вкритою кригою, яка через стрімке потепління стала ламкою та вкрай небезпечною.

Звертаємось до всіх рибалок, які ризикують виходити на кригу для підлідного вилову риби, із закликом дати собі відповідь на просте питання: чи вартує ваше життя тієї кількості риби, яку ви, можливо, виловите зпід криги? Чи не занадто високу ціну ви готові заплатити за декілька годин задоволення від риболовлі?

Окремо звертаємось до батьків і вчителів із проханням провести роз’яснювальні бесіди з дітьми та пояснити їм небезпеку виходу на кригу та різноманітних ігор поблизу водойм.

Також закликаємо всіх не бути байдужими до чужої біди: якщо на ваших очах тоне людина – простягніть руку допомоги! Якщо ж ви стали свідком дитячих забав на кризі – зробіть усе можливе, аби діти припинили свої ігри та покинули небезпечне місце!»
Андрій ГНІДЕЦЬ,•провідний фахівець служби ЦЗ у Сокальському районі ГТУ МНС України у Львівській області, лейтенант служби ЦЗ.

Олег БОРИС, інспектор Сокальського РВ ГУ Держтехногенбезпеки, ст. лейтенант.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В селі Діброва у криниці було виявлено тіло місцевого мешканця

Вчора, 12-го січня, на Сокальщині чоловіка ...