Home / Короткий огляд подій / Звернення новообраного голови міської ради Сокаля

Звернення новообраного голови міської ради Сокаля

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ СОКАЛЯ!

31 жовтня ви зробили свій вибір, проголосувавши за людей, дії яких будуть суттєво впливати на життя нашого міста.

Із закінченням виборчого процесу у кожного із нас є очікування якісних змін у всіх сферах життєдіяльності міста. І я впевнений, що спільними зусиллями ми зможемо цього домогтися.

Дякую тим сокальцям, хто повірив мені і віддав свій голос на виборах Сокальського міського голови. Буду робити все можливе, щоб ви ніколи не розчарувалися у своєму виборі.

Разом з тим, дуже багато мешканців міста проголосували за інших кандидатів на посаду міського голови і надзвичайно важливо для мене, щоб у найближчій перспективі ви, хто не підтримав мене на виборах, стали моїми прихильниками і підтримували у нелегкій роботі, яка чекає на нову команду.

Вірю, що спільними зусиллями міської влади, нового депутатського корпусу та жителів міста, ми зробимо багато корисних справ, які у кінцевому результаті дозволять Сокалю стати красивим, чистим та комфортним для життя громади.   

Сподіваюся на вашу підтримку і розуміння.

З повагою – Богдан ЗАРІЧНИЙ.        

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На конкурс проектів місцевого розвитку подано заявку на освітлення та придбання інвентаря для облаштування місць відпочинку в парку у селі Тартаків

Від Сокальського району на конкурс проектів ...