Home / Новини райдержадміністрації / На Сокальщині для прийомної сім’ї придбають житло

На Сокальщині для прийомної сім’ї придбають житло

10 липня в Сокальській райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Сокальському районі, яке провів голова РДА Роман Токай. На засідання були запрошені голова районної ради Микола Пасько та прийомна мати Ганна Яцишин.

На комісії було розглянуто 4 пропозиції, а саме житлові квартири у м.Червоноград для придбання 2 дітям, позбавленим батьківського піклування, та 1 особі з їх числа, які на даний час є вихованцями прийомної сім’ї Яцишин (1 сімейна група).

Члени комісії проголосували та вирішили: службі у справах дітей Сокальської райдержадміністрації підготувати та подати пакет документів по придбанні житлового об’єкту – трьохкімнатної квартири за адресою: вул.І.Мазепи,25/69, м.Червоноград Львівська область у службу у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації для розгляду на комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Львівській області.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Сокальщина відзначатиме 110-у річницю від дня народження Степана Бандери

28 грудня заступник голови Сокальської райдержадміністрації ...