Home / Новини райдержадміністрації / Ефективно працювати над вирішенням поставлених завдань

Ефективно працювати над вирішенням поставлених завдань

Ефективно працювати над вирішенням поставлених завдань. Про це вчора під час селекторної наради наголосив голова ОДА Михайло Цимбалюк. На ній обговорили три питання: про використання земель під заліснення; розрахунки теплоенергетиків за спожитий газ; розробку містобудівельної документації. Львівщина  один з найбільших лісистих регіонів України. Є в нас резерви для збільшення площі лісів, адже непридатних для сільського господарства земель маємо 4,5 тис. гектарів. До кінця першого півріччя мають бути вирішені питання щодо передачі земель на рівні голів райдержадміністрацій та районних рад, необхідно передбачити їх фінансування. А на рівні Держкомзему потрібно завершити інвентаризацію заліснених площ  про це сказав голова ОДА М. Цимбалюк.

Про основні причини, що стримують вирішення питання збільшення площі лісів на Львівщині говорив начальник обласного управління лісового господарства Анатолій Дейнека. У Сокальському районі під заліснення відведено майже вісімсот гектарів непридатних для сільськогосподарського використання земель. З 2000го заліснено 165,3 га, в т. ч. за кошти районного бюджету  38,2 га. У цьому році планується заліснити до 60 га. Про це говорили на нараді голова РДА Микола Мисак, начальник управління АПР Ігор Шайнога.

З другого питання, що стосується нашого району, то за словами начальника відділу регіонального розвитку, містобудування та архітектури Мирослави Баралус, в стадії розробки генеральні плани сіл Ниновичі, Угринів, Борятин, Заболоття. Розробляється схема планування території району, яка фінансується як з районного, так і обласного бюджетів.

Рівень розрахунків за спожитий газ в області підвищився до 50 відсотків. На 20 січня він становить 42,7%. Проте є чимала заборгованість  193,2 млн. грн. За словами керівника КП “Сокальтеплокомуненерго” В. Кіпеня,  станом на 31 січня населення проплатило лише 69% за спожите тепло у грудні. А це ставить під загрозу “Сокальтеплокомуненерго” –  можливе відключення газу від котелень. Тому велике прохання – терміново оплатити борги. Обговорено й питання постачання газу. Але, як підкреслив голова ОДА М. Цимбалюк, "ціни на газ підвищуються, а якість понижується".

В роботі наради також взяли участь голова районної ради Ігор Дацюк, перший заступник голови РДА Володимир Катерина, заступник голови РДА Ігор Махашілов та інші.

Василь СОРОЧУК.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Сокальщині відбулось чергове засідання архітектурно-містобудівної ради

У четвер, 27 грудня, відбулось чергове ...