Home / Новини райдержадміністрації / Керівництво Сокальського району об’їхали господарства та iнші новини райдержадміністрації

Керівництво Сокальського району об’їхали господарства та iнші новини райдержадміністрації

ОБ’ЇХАЛИ ГОСПОДАРСТВА

Голова Сокальської РДА Микола Мисак, його заступник Ігор Махашілов та начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Ігор Шайнога  виїжджали в сільськогосподарські підприємства та фермерські господарства району, де ознайомилися з ходом проведення жнив. Керівники району відвідали ПП "Західний Буг" (с. Савчин), ПП "Агрофірма ім. Б. Хмельницького (с. Тудорковичі), ПАФ "Войславичі" (с. Войславичі), побували на полях і токах, зустрілися з керівниками цих підприємств.

ЧИ ГОТОВІ ПРИЙНЯТИ ДІТЕЙ?

Голова райдержадміністрації Микола Мисак та начальник відділу освіти Роман  Монастирський ознайомилися з ходом реконструкції спортивного залу у Княжівській школі, облаштуванням внутрішкільних туалетів, а також зі станом проведення ремонту у Княжівській та Спасівській дитячих дошкільних установах. Ці роботи планують завершити до 20 серпня цього року.

ОБЛАСНИЙ СЕМІНАР

На базі управління праці та соціального захисту населення Сокальської райдержадміністрації відбувся обласний навчальний семінар державних соціальних інспекторів. У ньому взяли участь заступник голови РДА Наталія Карташова,  перший заступник начальника  Головного управління праці та соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації Оксана Яковець, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Володимир Огінський, керівники управлінь та головні державні  соціальні інспектори зі всіх районів Львівщини.

У  вітальному слові Наталія Карташова, зокрема, наголосила на важливості роботи державних соціальних інспекторів, які здійснюють контроль за правильністю надання інформації та доходів заявниками, які звертаються за соціальними виплатами, та здійснюють контроль за цільовим використанням коштів. В ході семінару був проведений аналіз роботи соціальних інспекторів за I півріччя 2011 року, напрацьовані нові напрямки роботи на 2012 рік, відбувся обмін досвідом.

ЯК ПРАЦЮВАЛИ ЖКГ

Голова Сокальської  райдержадміністрації Микола Мисак провів засідання балансових комісій за підсумками роботи за перше півріччя 2011 року КП ЖКГ  міст Великі Мости та Белз. У ньому взяли участь перший заступник голови РДА Володимир Катерина, Белзький та Великомостівський міські голови Володимир Муха та Ярослав Ройко, представники управління економіки райдержадміністрації та вищезгаданих підприємств. В ході засідання обговорили питання про необхідність  підняття тарифів на вивезення твердих побутових відходів, придбання асенізаційного автомобіля для КП ЖКГ  м. Белз, стан підготовки до роботи в осінньозимовий період 2011-2012 років.

Любов ЛУЦІВ.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Засідала комісія з питань ТЕБ та НС

4 січня в Сокальській райдержадміністрації відбулося ...