Home / Новини райдержадміністрації / На черговій колегії Сокальської РДА акцентували увагу на актуальних проблемах

На черговій колегії Сокальської РДА акцентували увагу на актуальних проблемах

Відбулася чергова колегія РДА, на якій головував перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Катерина. У порядку денному три питання: про готовність територіальногосподарського комплексу Сокальського району до роботи в осінньозимовий період 2011-2012 років; підсумки проведення жнив та хід осінньопольових робіт в агропромисловому комплексі Сокальського району; про хід виконання районної цільової програми "Молодь Сокальщини" на 2009-2015 роки.

Аби ґрунтовно висвітлити перше питання, яке особливо на часі, на колегію були запрошені голови міських та селищної рад, керівники комунальних підприємств, котрі й співдоповідали про готовність тих чи інших комунальних служб до роботи в осінньозимовий період. А головним доповідачем, котрий окреслив всесторонньо ситуацію стосовно роботи територіальногосподарського комплексу під час опалювального сезону, був начальник відділу ЖКГ, цільових програм та розвитку інфраструктури управління економіки Сокальської райдержадміністрації Михайло Бугай. Доповідач, насамперед, проаналізував стан оплати населення, бюджетних установ за надані послуги за газо та водопостачання, водовідведення, квартплату. Є тенденція до зменшення заборгованості, але всетаки ще заборговано більше двох мільйонів. Було відзначено практично готовність котелень до зими, за винятком однієї. Складною проблемою для КП "Сокальтеплокомуненерго" стали розрахунки за спожитий газ, сума заборгованості становить 2 мільйони 647 тис. грн., вона виникла через різницю в тарифах, які є нижчими від собівартості. З технічної сторони підприємство готове до роботи в зимовий період, але фінансове становище дуже складне, тому керівництво намагається взяти кредит у "Приватбанку" для погашення заборгованості по виплаті заробітної плати. За три роки підприємство подало у суд заяви на 450 боржників, які винні 698 тис. грн. КП "Сокальжитлокомунесервіс" комплексно перевірило 373 будинки, у 86  зроблено ремонт покрівлі, у 76  поремонтовані опалювальні системи, а також підготовлена спецтехніка, привезли 300 тонн піску… У КП "Водоканал" замінено 390 метрів аварійних водопровідних мереж і 100 метрів каналізаційних мереж, підготовлено чотири водопровідні насосні станції та п`ять каналізаційнонасосних станцій, дві очисні споруди і 16 свердловин. Для забезпечення безаварійної роботи необхідно 140 тис. грн. на реконструкцію КНС №2 у м. Сокалі. Доповідач також інформував про готовність до осінньозимового періоду бюджетних організацій.

Вислухавши доповідача та співдоповідачів, головуючий на колегії перший заступник голови РДА Володимир Катерина висловив свою позицію стосовно того, що "керівники "Райавтодору" та енергетичної служби зігнорували колегію, а це ж найвищий орган і така позиція не є правильною", а також відзначив, що в цілому підготовка до зими в Сокальському районі йде непогано, злагоджено, комплексно, згідно з планом заходів. З цього питання члени колегії прийняли рішення: директору КП "Сокальтеплокомуненрго" В. Кіпеню до початку опалювального сезону 20112012 року забезпечити встановлення лічильників обліку теплової енергії на котельнях підприємства та обладнати вузли обліку газу електронними коректорами об`єму газу, до 1 грудня 2011 року забезпечити завершення розробки оптимізованої схеми теплопостачання м. Сокаля відповідно до Методичних рекомендацій з розроблення енерго та екологоефективних схем теплопостачання населених пунктів України, затверджених наказом Міністерства будівництва, архітектури та житловокомунального господарства України. Головному лікареві Сокальської центральної районної лікарні А. Каліщуку до початку опалювального сезону забезпечити виконання робіт з реконструкції котельні Сокальської ЦРЛ; начальникові філії "Сокальський райавтодор" В. Квартируку до •1 листопада 2011 року завезти на дороги посипальний матеріал, забезпечити підготовку спеціальної техніки…

А про підсумки жнив та хід осінньопольових робіт вів мову начальник управління агропромислового розвитку РДА Ігор Шайнога. Хлібороби Сокальщини успішно жнивували і на час, коли відбувалась колегія, засіяли вже більше половини посівних площ.

Отож, члени колегії прийняли відповідне рішення, у якому, зокрема, йдеться: управлінню агропромислового розвитку Сокальської РДА сприяти сільськогосподарським підприємствам у виконанні планових показників по посіву озимих культур під урожай 2012 року та в придбанні посівного матеріалу, мінеральних добрив, засобів захисту рослин та паливномастильних матеріалів, проаналізувати ефективність господарювання сільськогосподарських підприємств за підсумками роботи за 9 місяців.

З третього питання виступала головний спеціаліст відділу у справах молоді та спорту РДА Ольга Скребуха, котра проаналізувала хід районної цільової програми "Молодь Сокальщини" на 20092015 роки. У рішенні, зокрема, було зазначено: активізувати роботу з основного напрямку програми "Формування у молоді поваги до закону та запобігання негативним явищам у молодіжному середовищі", посилити соціальну роботу з молоддю, сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, залучаючи до неї молодіжних громадських волонтерів.

Оксана ПРОЦЬ.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Сокальщині відбулася науково-практична конференція, присвячена Дню місцевого самоврядування

У п’ятницю, 7 грудня, в ОЛК ...