Home / Новини райдержадміністрації / На черговій селекторній нараді в Сокальській РДА розглядалися питання про охорону природи, тваринництво, місцеві бюджети…

На черговій селекторній нараді в Сокальській РДА розглядалися питання про охорону природи, тваринництво, місцеві бюджети…

Вчора відбулася селекторна нарада з головами райдержадміністрацій, заступниками та начальниками відділів, головами районних рад. Її вів голова ОДА Михайло Цимбалюк. На порядку денному було чотири питання: про основні проблеми охорони навколишнього природного середовища; про розвиток галузі тваринництва; про хід виконання місцевих бюджетів у січні; надання субвенцій місцевим бюджетам на ремонт комунальних доріг та вулиць.

З першого питання доповів в. о. начальника Державного управління охорони навколишнього природного середовища у Львівській області Мирослав Хом"як. Він, зокрема, сказав, що на сьогодні діє дванадцять Програм, які фінансують з різних бюджетів, зупинився на питаннях поводження з побутовими відходами, утилізації пестицидів, забруднення водних ресурсів, збереження та розвитку територій заповідного фонду.

На Львівщині зберігається 494,342 тонни непридатних та заборонених до використання пестицидів (у нашому районі 6,508 т  у селах Хлівчани і Реклинець). Голова ОДА дав доручення щоб до 1 серпня їх вивезли.

– Ми повинні з’ясувати також, хто винен у тому, що пестициди не було вивезено ще минулого року, кошти на це були виділені,  наголосив голова ОДА Михайло Цимбалюк.

В області паспортизовано тільки чотирнадцять сміттєзвалищ (на Сокальщині, за словами головного спеціаліста відділу регуляторної політики в землекористуванні і експлуатації надр Державного управління охорони навколишнього природного середовища у Львівській області Володимира Дацика  три  у Сокалі, Белзі та Великих Мостах).

З другого питання доповів начальник головного управління агропромислового розвитку ОДА Дмитро Мороз. Головним управлінням АПР ОДА розроблено Програму підтримки розвитку тваринництва, на виконання якої у 2010 році було виділено 3750,0 тис. грн. Кошти виділили на реконструкцію тваринницьких приміщень, закупівлю племінних (генетичних) ресурсів, здешевлення штучного осіменіння в особистих селянських господарствах, дотації особистим селянським господарствам на утримання чотирьох і більше корів, здешевлення закупівлі техніки та обладнання для особистих селянських господарств, які утримують три і більше корів. Таку програму розроблено на 2011й.

Проектом Постанови Кабінету Міністрів України "Про порядок використання коштів для розвитку галузі тваринництва у 2011 році" передбачено виділення коштів на: дотації на утримання корів фізичними та юридичними особами орієнтовно 1000 грн. за кожне поголів’я, дотації на закупівлю теличок в населення, дотації за вирощену і продану високовагову худобу та свинину.

Д. Мороз, серед інших, назвав перспективні господарства Сокальщини: фермерське "Межиріччя", ПАФ "Білий Стік" та "Молочні ріки" (Сокальський та Бродівський рни). В нашому районі збільшено приріст м"яса.

Третє питання доповів начальник головного фінансового управління ОДА Олег Демків. Він відзначив, що до бюджетів усіх рівнів у січні за оперативними даними надійшло доходів у загальній сумі 805 млн. грн., що становить 134% до надходжень за січень попереднього року.
Заступник голови ОДА Володимир Губицький звернув увагу на надання субвенцій міським бюджетам та ремонт комунальних доріг і вулиць.

Пропозиції стосовно деяких питань запропонував і голова обласної ради Олег Панькевич.

У роботі селекторної наради взяли участь голова РДА Микола Мисак, його перший заступник Володимир Катерина, заступник Ігор Махашілов, голова районної ради Ігор Дацюк, начальник фінансового управління РДА Світлана Ксьонжик, начальник управління АПР Ігор Шайнога, начальник управління економіки Наталія Лагода та інші.

Василь СОРОЧУК.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Сокальщина відзначатиме 110-у річницю від дня народження Степана Бандери

28 грудня заступник голови Сокальської райдержадміністрації ...