Home / Новини райдержадміністрації / На черговому засіданні колегії райдержадміністрації розглянули ряд важливих питань

На черговому засіданні колегії райдержадміністрації розглянули ряд важливих питань

На черговому засіданні колегії райдержадміністрації, яку вів голова РДА Микола Мисак, розглянули питання – про виконання бюджету Сокальського району та про виконання розпоряджень та доручень голови облдержадміністрації та голови райдержадміністрації у структурних підрозділах райдержадміністрації за 9 місяців 2011 року; про звернення громадян, які надійшли до Сокальської райдержадміністрації за січеньвересень; про виконання заходів щодо підвищення якості освіти у Сокальському районі на 2008-2011 роки.

З першого питання «Про виконання бюджету Сокальського району за 9 місяців 2011 року» доповіла заступник начальника фінансового управління РДА Людмила Грабова. До бюджету району за звітний період надійшло 55993,4 тис. грн. податків та зборів, що становить 115 відсотків уточнених планових призначень. Дохідну частину бюджету забезпечили 34 місцеві ради та районний бюджет. Із 16 видів податків та платежів, що формують дохідну базу загального фонду місцевих бюджетів, планові показники виконано по чотирнадцяти. Як зазначив голова райдержадміністрації Микола Мисак, «за рівнем виконання бюджету за якісними показниками Сокальський район посідає перше місце в області. Відрадно, що є такі результати, а це конструктивна робота райдержадміністрації, фінансового управління, районної ради, податкової інспекції, місцевих рад. І нині основну ціль ставимо перед собою – забезпечити виконання бюджету за видатками. Тому потрібна об`єктивна, конструктивна оцінка ситуації».

Також з цього приводу інформували членів колегії в. о. головного бухгалтера відділу освіти РДА Віра Шушко, головний спеціаліст відділу культури і туризму РДА Наталія Якубишин, головний лікар Сокальської районної лікарні Аркадій Каліщук, начальник відділу регіонального розвитку, містобудування та архітектури Сокальської РДА Мирослава Баралус, в. о. начальника управління Держкомзему у Сокальському районі Степан Шевчук, Боб`ятинський, Поторицький, Тартаківський, Домашівський, Опільський сільські голови – Богдан Мельничук, Роман Смик, Степан Орловський, Ольга Ващишин, Андрій Дмитрів та Великомостівський міський голова Ярослав Ройко. У рішенні колегії, серед інших, був пункт, у якому йшлося про те, аби «Тартаківський, Поторицький та Боб`ятинський сільські голови забезпечили поповнення дохідної частини місцевого бюджету відповідно до планових призначень», бо саме ці сільські ради за 9 місяців не впоралися з цим завдання з об`єктивних і суб’єктивних причин.

З другого питання «Про стан виконання розпоряджень і доручень голови облдержадміністрації та голови райдержадміністрації у структурних підрозділах райдержадміністрації за 9 місяців 2011 року» доповіла завідуюча сектору контролю апарату Сокальської райдержадміністрації Галина Васьків. Вона, зокрема, відзначила, що «найбільше документів з облдержадміністрації – 36 відсотків перебувало на контролі в управлінні економіки, по п`ять відсотків – в управлінні праці та соціального захисту та у відділі культури і туризму, чотири – в управлінні агропромислового розвитку, 9 – у відділі з питань надзвичайних ситуацій. Найбільше районних документів перебувало на виконанні у відділах освіти, культури і туризму, управлінні економіки, праці та соціального захисту. Порівняно з минулим роком збільшилася кількість контрольованих документів, які надійшли з облдержадміністрації, а також розпоряджень і доручень голови райдержадміністрації. За звітний період на підставі контрольованих документів підготували 1223 інформаційні довідки про виконання завдань, вказаних у розпорядженнях і доручення. Підрозділи райдержадміністрації вцілому своєчасно виконують завдання, про які йдеться в обласних документах. Виконавська дисципліна підвищилась і цьому сприяла злагоджена і оперативна робота всіх управлінь і відділів райдержадміністрації.

Голова райдержадміністрації Микола Мисак підтвердив, що у цьому напрямку ведеться належна робота, виконавська дисципліна і справді підвищилася і тепер необхідно звертати увагу на якість цієї роботи.

Головний спеціаліст загального відділу апарату Сокальської РДА Наталія Кіселик вела мову про звернення громадян, які надійшли до райдержадміністрації за дев`ять місяців. За цей період їх надійшло 186, на особистий прийом прийшло 45 громадян. Керівники райдержадміністрації особливу увагу приділяють спілкуванню з мешканцями району. Кількість звернень у порівнянні з минулим роком збільшилась на двадцять. Створено робочу групу для надання практичної допомоги органам місцевого самоврядування. За цей період робоча група виїжджала у Жвирківську селищну раду, Великомостівську, Угнівську, Белзьку міські, Сілецьку, Скоморохівську, Свитазівську, Поторицьку, Ванівську, Межирічанську, Переспівську, Тартаківську сільські ради. Функціонує «гаряча лінія», якою скористалися 17 мешканців району, їм надано усні роз`яснення. Громадяни звертаються до органів влади через соціальну незахищеність, важкий матеріальний стан, проблеми, пов`язані з підтопленням, присвоєнням звання «Матигероїня», тому в переважній більшості авторами їх є пенсіонери, малозабезпечені люди, інваліди, учасники війни та бойових дій.

Всесторонньо проаналізувала виконання найпріоритетніших заходів щодо підвищення якості освіти у Сокальському районі за 2008-2011 роки головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Любов Тот, підкреслила, що впродовж трьох років відділ освіти спрямовував свою діяльність на реалізацію цих заходів і є позитивні результати.

З усіх питань члени колегії прийняли відповідні рішення.

Оксана ПРОЦЬ.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Засідала комісія з питань ТЕБ та НС

4 січня в Сокальській райдержадміністрації відбулося ...