Home / Новини райдержадміністрації / На селекторній нараді в Львівській ОДА зауважень до сокальської влади не було

На селекторній нараді в Львівській ОДА зауважень до сокальської влади не було

Вчора відбулась обласна селекторна нарада, яку провів голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк. На зв’язку були представники сокальської влади: голова РДА Микола Мисак та його перший заступник Володимир Катерина, голова Сокальської районної ради Ігор Дацюк, керівник апарату РДА Марія Христинич, начальник фінансового управління Світлана Ксьонжик, начальник управління економіки Наталія Лагода та інші.
На селекторній нараді розглядались питання про підготовку додаткової угоди з Кабміном України щодо соціальноекономічного розвитку Львівської області; стан затвердження місцевих бюджетів Львівської області на 2011 рік; розрахунків підприємств теплоенергетики за спожитий газ. У "різному" йшлося про надзвичайні ситуації, які трапились на Львівщині останнім часом. Зауважень, що стосувались згаданих питань, до роботи органів сокальської влади не було. На час проведення селекторної наради у Сокальському районі у 33 місцевих радах з 37ми відбулися сесії, де прийняли бюджет, а вчора і сьогодні ще на чотирьох сесіях місцевих рад завершили розгляд цього важливого питання.

Голова Сокальської РДА Микола Мисак, підсумовуючи селекторну нараду, відзначив правильність "нашої тактики стосовно бюджету", а також наголосив на важливості інформованості, особливо, коли виникають непередбачувані ситуації.

Оксана ПРОЦЬ.  

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Надійшла субвенція з державного бюджету на виплату всіх видів соціальних допомог

За інформацією управління соціального захисту населення ...