Home / Новини райдержадміністрації / На Сокальщині обговорилли подальшу підтримку військовослужбовців задіяних в зоні АТО

На Сокальщині обговорилли подальшу підтримку військовослужбовців задіяних в зоні АТО

Голова РДА Олег Кожушко провів нараду з питання фінансового та матеріально-технічного забезпечення військовослужбовців військових частин, задіяних в АТО на сході України. У ній взяли участь заступник голови РДА Анатолій Василишин, заступник голови районної ради Володимир Чуб, військовий комісар Сокальсько-Червоноградського ОРВК Микола Лисак, керівники ряду управлінь та відділів РДА. Голова райдержадміністрації наголосив, що Сокальщина з перших днів проведення АТО активно долучилася до збору допомоги військовослужбовцям.

Зараз, з ініціативи РДА, проводиться збір коштів, які будуть використані на пошиття форменного одягу для українських воїнів. За підсумками наради вирішено: активізувати роботу з місцевими радами району щодо збору допомоги військовослужбовцям військових частин, задіяних в АТО; вивчити потреби сімей району, члени яких перебувають в зоні АТО; організувати пошиття форменного одягу; налагодити контакти з командуванням Західного управління Національної гвардії України з метою вивчення потреб військовослужбовців; уточнити систему оповіщення керівного складу району на випадок надзвичайних ситуацій та провести навчання керівного складу щодо їх дій в умовах надзвичайної ситуації.

Софія СОРОЧУК.

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На архітектурно-містобудівній раді у Сокалі розглядали детальні проекти забудови різних населених пунктів Сокальщини

16 липня відбулось чергове засідання архітектурно-містобудівної ...