Home / Новини райдержадміністрації / НЕЗАКОННИХ ВИТРАТ НЕБАГАТО

НЕЗАКОННИХ ВИТРАТ НЕБАГАТО

Заступник начальника відділу інспектування у сфері соціального захисту населення контрольноревізійного управління у Львівській області Марія Линник на колегії РДА проаналізувала результати ревізії виконання бюджетів та використання бюджетних коштів у Сокальському районі за період з 1. 07. 2007 р. по 1. 07. 2010 року, яка тривала з 28 червня по 8 серпня.

В районі проводилась певна робота по формуванню і забезпеченню місцевих бюджетів. Водночас матеріали ревізій установ та організацій району, проведених в ході комплексної ревізії бюджету району, свідчать про необхідність підвищення рівня контролю з боку розпорядників бюджетних коштів за законним і ефектним витрачанням коштів місцевих бюджетів. В цілому за результатами комплексної ревізії виконання бюджетів району виявлено втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 268,11 тис. грн., з них недоотримання фінансових ресурсів 77,04 тис. грн. (в тому числі і фізичними особами  69,14 тис. грн.), незаконних видатків в сумі 191,07 тис. грн. Сума інших порушень фінансової дисципліни склала 15,10 тис. грн. та втрат фінансових і матеріальних ресурсів, допущених внаслідок неефективних управлінських дій  0,6 тис. грн.

Зокрема, ревізією фінансовогосподарської діяльності відділу освіти РДА (начальник Р. Монастирський, головний бухгалтер Н. Рожак) за період з 1. 07. 2007 р. по 1. 07. 2010 р. встановлено втрат фінансових ресурсів на загальну суму 73,06 тис. грн., з них незаконних видатків – 49,72 тис. грн. та недоотримання фінансових ресурсів фізичними особами на суму 23,34 тис. грн.

Ревізією фінансовогосподарської діяльності медичних установ, що обслуговуються централізованою бухгалтерією при Сокальській ЦРЛ (головний лікар А. Каліщук, головний бухгалтер М. Козлова) за період з 1.04.2009 р. по 31.05.2010 р. встановлено втрат фінансових ресурсів на загальну суму 46,1 тис. грн., з них 30,4 тис. грн. – незаконних видатків та 15,7 тис. грн. – недоотримано фінансових ресурсів фізичними особами.
Ревізією фінансовогосподарської діяльності відділу культури Сокальської РДА (начальник  Л. Фарин, головний бухгалтер. І. Бондурівська) з 1.01.2009 р. по 31.06.2010 р. встановлено втрат фінансових ресурсів на суму 7,55 тис. грн.

Ревізією фінансовогосподарської діяльності Сокальської міської ради (міський голова П. Савчук, завідувач економічного відділу Л. Ділай) за період з 1.01.2008 р. по 31.05.2010 р. встановлено втрат фінансових ресурсів 42,6 грн., з яких 22,2 тис. грн. – незаконне витрачання бюджетних коштів та недоотримання фізичними особами грошових доходів – 20,4 тис. грн. Крім того, ревізією встановлено 6,8 тис. грн. інших порушень фінансової дисципліни.

Ревізією фінансовогосподарської діяльності Сокальської районної ради (голова О. Солодяк, начальник фінансовогосподарського відділу Н. Крупська) за період з 1.01.2008 р. по 31.06.2010 р. встановлено втрат фінансових ресурсів на загальну суму 62,5 грн., в тому числі 59 тис. грн. – незаконних видатків та 3,5 тис. грн. –  недоотримання фізичними особами грошових доходів.

Ревізією фінансовогосподарської діяльності Сокальської райдержадміністрації за період з 1.01.2008 р. по 31.06.2010 р. встановлено  втрат фінансових ресурсів на суму 36,3 тис. грн., з них 22,2 тис. грн. – незаконних видатків та 14,1 тис. грн. – недоотримання фінансових ресурсів фізичними особами. 

За допущені порушення на 31 посадову особу складено протоколи для притягнення їх до адміністративної відповідальності. У ході ревізій виявлено недоліки у веденні бухгалтерського обліку, незаконне витрачання бюджетних коштів на виплату заробітної плати, оплату комунальних послуг, завищення вартості виконаних робіт та інші.

Опісля співдоповідали керівники бюджетних установ і організацій, яких перевіряли, пояснювали чому були допущені ті чи іншім недоліки і як вони виправляються. Перед присутніми виступили і відповіли на запитання начальник відділу освіти РДА Роман Монастирський, заступник головного лікаря Сокальської ЦРЛ Марія Кріль, начальник відділу культури та туризму Сокальської РДА Лариса Фарин, заступник міського голови Сокаля Володимир Козакевич, голова районної ради Олег Солодяк, начальник відділу фінансовогосподарського забезпечення апарату РДА Світлана Гойдало. Начальник фінансового управління РДА Світлана Ксьонжик, зокрема, підкреслила, що фінуправлінням проводилась ревізія з дотримання вимог бюджетного законодавства при виконанні функцій зі складання і виконання бюджету району. Зауважень у ревізорів не було. Проведена певна робота щодо відшкодування незаконних витрат та усунення інших недоліків. Відділ освіти РДА та Сокальська районна рада повністю ліквідували порушення.

Прийнято відповідне рішення.

Узагальнюючи все почуте на колегії голова РДА Микола Мисак підкреслив те, що ревізія пройшла в конструктивній атмосфері. Фінанси  це є основа основ, отже кожен документ стане предметом аналізу і перевірки. Мусимо уважно проаналізувати свої помилки, які, до речі, є досить характерними для багатьох, це ті, які стосуються заробітної плати, оплати будівельноремонтних •робіт, виконання договірних зобов"язань оренди… Як позитив, відзначив, що не було виявлено ревізією розкрадання бюджетних коштів, прямих крадіжок, зловживань.

Оксана ПРОЦЬ.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Сокальщині для прийомної сім’ї придбають житло

10 липня в Сокальській райдержадміністрації відбулося ...