Home / Новини райдержадміністрації / На Сокальщині пільги з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування монетизують

На Сокальщині пільги з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування монетизують

29 травня голова Сокальської райдержадміністрації Роман Токай провів нараду щодо надання пільг у готівковій формі (монетизації пільг ) з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах у Сокальському районі. У нараді взяли участь голова районної Микола Пасько, заступник голови РДА Микола Поліщук, керівники ряду структурних підрозділів райдержадміністрації, представники підприємств-перевізників ТзОВ «Авто-Лайн» та ТзДВ «Червоноградське АТП 14628», а також учасники АТО. На даний час в районі налічується 8,1 тисяча мещканців, які, згідно законів України, мають право на пільговий проїзд усіма видами транспорту загального користування.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації розробило проект районної програми щодо надання пільг у готівковій формі (монетизації пільг) з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах у Сокальському районі.

Попередній розрахунок необхідного фінансування даної програми становить 7,3 млн. гривень. Після обговорення на засіданнях постійних депутатських комісій районної ради, документ буде винесено на розгляд чергової сесії районної ради. Присутні на нараді учасники АТО висловились проти монетизації пільг на проїзд, оскільки сума відшкодування становитиме лише 160 гривень на особу на місяць.

Пільги з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування монетизують

Пільги з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування монетизують

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Голова Сокальської РДА відвідав сім’ї загиблих учасників АТО

5 грудня голова Сокальської районної державної ...