Home / Новини райдержадміністрації / Про роботу держреєстратора за останні шість років

Про роботу держреєстратора за останні шість років

За останні шість років державним реєстратором району зареєстровано 3601 суб“єкт підприємницької діяльності, а саме 2423 фізичних осіб-підприємців та 1178 юридичних осіб. Відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців», передбачена реєстрація підприємців та підприємств одномоментно, тобто суб“єктів господарювання після подання необхідного пакету документів для реєстрації ставлять на облік в органи виконавчої влади, тому з 13 червня 2005 року відновлено роботу Єдиного реєстраційного офісу, котрий єдиний в області дійсно функціонує, надає консультації, допомогу суб“єктам господарювання. Органи місцевого самоврядування району тісно співпрацюють з державним реєстрато-ром щодо реєстрації, а особливо затвердження ставок єдиного податку, тобто кожний сільський голова отримав консультацію стосовно поняття видів економічної діяльності.

Згідно з розпорядженням голови РДА 28 грудня 2007 року було створено робочу групу щодо прискорення державної реєстрації припинення юридичних осіб на підставі судових рішень, що не пов“язані з банкрутством юридичних осіб. Розроблено стратегію сприяння припинення суб“єктів господарювання згідно з рішенням суду (неподання звітності), таким чином буде зменшено кількість фіктивних та непрацюючих (мертвих) підприємств у районі.

На третє серпня цього року створено та зареєстровано Народні доми та фельдшерсько-акушерські пункти району. За сім місяців на території району зареєстровано 157 фізичних осіб-підприємців, 35 юридичних осіб та один відокремлений підрозділ. Основними видами діяльності, які декларують фізичні особи-підприємці є переважно торгівля, виробництво, надання послуг. У селі Перетоки зареєстровано фермерське господарство «Золотий горішок» (фермер Микола Ціхурський), основним видом діяльності якого є овочівництво, декоративне садівництво, вирощування продукції розсадників, в селищі Жвирка – ТзОВ «СОБОЗ», яке проводить розслідування і забезпечує безпеку громадян, його керівник Богдан Кулик. Також створено і зареєстровано громадські організації: «Центр розвитку та захисту прав жителів територіальних громад «Світанок» в селі Волсвин (керівник Віктор Притулко), у Сокалі – спортивно-мотоциклетний клуб «Екстрім-Р» (Євгеній Романчук), Львівська обласна громадська організація мисливців і рибалок «Солокія» в с. Піддубне (Володимир Павлів), Сокальська районна громадська організація «Подружжя на все життя» (м. Сокаль, Мирослава Андрій-чук), футбольно-спортивний клуб «Двірці» (Мирослав Гбур).

Водночас звертаюсь до всіх суб“єктів господарювання району, які не змінили свідоцтва про реєстрацію, що видані до 1 липня 2004 року: прошу терміново прийти до державного реєстратора для заміни раніше виданих їм свідоцтв про державну реєстрацію на свідоцтва про держреєстрацію єдиного зразка.

Марія РЕБРИНА,
державний реєстратор.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

26 грудня голова Сокальської райдержадміністрації Роман ...