Home / Новини райдержадміністрації / Про роботу держреєстратора за останні шість років

Про роботу держреєстратора за останні шість років

За останні шість років державним реєстратором району зареєстровано 3601 суб“єкт підприємницької діяльності, а саме 2423 фізичних осіб-підприємців та 1178 юридичних осіб. Відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців», передбачена реєстрація підприємців та підприємств одномоментно, тобто суб“єктів господарювання після подання необхідного пакету документів для реєстрації ставлять на облік в органи виконавчої влади, тому з 13 червня 2005 року відновлено роботу Єдиного реєстраційного офісу, котрий єдиний в області дійсно функціонує, надає консультації, допомогу суб“єктам господарювання. Органи місцевого самоврядування району тісно співпрацюють з державним реєстрато-ром щодо реєстрації, а особливо затвердження ставок єдиного податку, тобто кожний сільський голова отримав консультацію стосовно поняття видів економічної діяльності.

Згідно з розпорядженням голови РДА 28 грудня 2007 року було створено робочу групу щодо прискорення державної реєстрації припинення юридичних осіб на підставі судових рішень, що не пов“язані з банкрутством юридичних осіб. Розроблено стратегію сприяння припинення суб“єктів господарювання згідно з рішенням суду (неподання звітності), таким чином буде зменшено кількість фіктивних та непрацюючих (мертвих) підприємств у районі.

На третє серпня цього року створено та зареєстровано Народні доми та фельдшерсько-акушерські пункти району. За сім місяців на території району зареєстровано 157 фізичних осіб-підприємців, 35 юридичних осіб та один відокремлений підрозділ. Основними видами діяльності, які декларують фізичні особи-підприємці є переважно торгівля, виробництво, надання послуг. У селі Перетоки зареєстровано фермерське господарство «Золотий горішок» (фермер Микола Ціхурський), основним видом діяльності якого є овочівництво, декоративне садівництво, вирощування продукції розсадників, в селищі Жвирка – ТзОВ «СОБОЗ», яке проводить розслідування і забезпечує безпеку громадян, його керівник Богдан Кулик. Також створено і зареєстровано громадські організації: «Центр розвитку та захисту прав жителів територіальних громад «Світанок» в селі Волсвин (керівник Віктор Притулко), у Сокалі – спортивно-мотоциклетний клуб «Екстрім-Р» (Євгеній Романчук), Львівська обласна громадська організація мисливців і рибалок «Солокія» в с. Піддубне (Володимир Павлів), Сокальська районна громадська організація «Подружжя на все життя» (м. Сокаль, Мирослава Андрій-чук), футбольно-спортивний клуб «Двірці» (Мирослав Гбур).

Водночас звертаюсь до всіх суб“єктів господарювання району, які не змінили свідоцтва про реєстрацію, що видані до 1 липня 2004 року: прошу терміново прийти до державного реєстратора для заміни раніше виданих їм свідоцтв про державну реєстрацію на свідоцтва про держреєстрацію єдиного зразка.

Марія РЕБРИНА,
державний реєстратор.

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Керівництво Сокальської РДА зустрілося з учасниками Революції Гідності

8 лютого в Сокальській райдержадміністрації відбулася ...