Home / Новини райдержадміністрації / Стан доріг і якість пасажирських перевезень на Сокальщині можуть бути кращими

Стан доріг і якість пасажирських перевезень на Сокальщині можуть бути кращими

Нині основний біль як місцевої влади, так і перевізників  це розбиті дороги, які подекуди у вкрай поганому стані. Саме це питання і стало предметом розмови під час зустрічі перевізників та очільників влади, яка відбулася 17 лютого у райдержадміністрації. На нараду запросили також голову райдержадміністрації Миколу Мисака, голову профільної комісії районної ради Романа Сташкевича, секретаря комісії з питань промисловості, транспорту та зв"язку Львівської обласної ради Андрія Кінаха, начальників управлінь економіки, праці та соціального захисту населення РДА  Наталію Лагоду й Володимира Огінського та начальника управління Пенсійного Фонду у Сокальському районі Володимира Радика. Вів нараду перший заступник голови РДА Володимир Катерина.

Нині здійснюють перевезення громадян на території Сокальського району п"ять перевізників, зокрема  ПП "Автотранссервіс", ТзОВ "АвтоЛайн", ВАТ "Червоноградське АТП14628", приватне підприємство "Кіт О. Я.", ПП "Кінах А. М.". Усі вони прийшли на зустріч аби обговорити життєвоважливі питання. Зокрема, це стан доріг, якість перевезень та відшкодування коштів за перевезення громадян пільгових категорій. Присутні говорили про наболіле, тож не дивно, що між перевізниками та представниками влади виникла суперечка, яка іноді переходила в дискусію.

Перевізники намагалися пояснити, що не можуть здійснювати перевезення на деяких маршрутах, зокрема, телязькому та лучицькому напрямках, оскільки там замість твердого покриття  яма на ямі. Дороги нині у такому стані через те, що "Сокальавтодор" роками недоотримував коштів на їх ремонт.

Зауваження до роботи перевізників висловили й представники районної влади, бо почастішали звернення місцевих громад та окремих мешканців району щодо їх послуг. Голова райдержадміністрації наголосив, що транспортні засоби, які здійснюють перевезення, мають бути у належному стані, як і їх якість, про що записано в договорі про співпрацю. Натомість перевізники наголошували, що якби дороги були як треба, то й якість їх послуг була б значно краща. А за таких умов працюють як можуть: дороги розбиті, відтак автомашини часто виходять із ладу. Обидві сторони погодились, що основною причиною такої ситуації є вкрай незадовільне фінансування Службою автомобільних доріг у Львівській області філії "Сокальавтодор", яка не має належних коштів на утримання доріг державної власності.

Свої думки та пропозиції висловили заступник голови районної ради Володимир Чуб, керівник апарату РДА Марія Христинич, депутати обласної та районної рад, перевізники Андрій Кінах та Анатолій Василишин, представники ТзОВ "АвтоЛайн" та ПП "Кіт О. А." Любов Ребрина та Оксана Кіт.

Голова райдержадміністрації Микола Мисак зауважив, що нині є багато наболілих питань і нема простих рішень. Він закликав обидві сторони навчитися слухати один одного і порозумітися, бо дані проблеми можна вирішити, об"єднавшись, і спільно лобіювати їх у вищих інстанціях.

Любов ПУЗИЧ.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Сокальщина відзначатиме 110-у річницю від дня народження Степана Бандери

28 грудня заступник голови Сокальської райдержадміністрації ...