Home / Новини райдержадміністрації / В Сокальській райдержадміністрації визначили переможців районного конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою»

В Сокальській райдержадміністрації визначили переможців районного конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою»

12 вересня в Сокальській райдержадміністрації відбулося засідання районної конкурсної комісії для підбиття підсумків конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою». Даний конкурс проводився на виконання розпорядження голови Сокальської РДА від 06.08.2018 року № 483.

Документи на участь у конкурсі (заявки) приймалися відділом житлово-комунального господарства, цільових програм та розвитку інфраструктури райдержадміністрації з 27 серпня до 1 вересня 2018 року. Взяти участь у конкурсі зголосилися три населені пункти району, а саме: с.Поториця, с.Волиця та с.Домашів.

Члени комісії ознайомились з поданими матеріалами та заслухали Поторицького, Волицького та Домашівського сільських голів. Було вирішено визнати усіх трьох учасників переможцями районного конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою» і передати матеріали переможців районного конкурсу обласній конкурсній комісії.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Сокальщині відбулася науково-практична конференція, присвячена Дню місцевого самоврядування

7 грудня в ОЛК «Ровесник» відбулася ...