Home / Новини райдержадміністрації / В райдержадміністрації обговорили план підготовки заходів до Дня Гідності і Свободи

В райдержадміністрації обговорили план підготовки заходів до Дня Гідності і Свободи

В райдержадміністрації обговорили план підготовки заходів до Дня Гідності і Свободи та до Дня пам”яті жертв голодомору – повідомляє прес-служба Сокальської РДА.

11 листопада заступник голови Сокальської райдержадміністрації Анатолій Василишин провів нараду з підготовки заходів до Дня Гідності і Свободи та до Дня пам”яті жертв голодомору, у якій взяли участь представники районної ради, відділу освіти, відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій та інші. Як зазначалося в ході наради, 21 листопада, з нагоди Дня Гідності і Свободи, біля пам”ятника Т.Г.Шевченку у м. Сокалі о 12.00 год. відбудеться Урочисте віче. Присутні обговорили організаційні питання щодо відзначення цього свята.

З метою належного відзначення в районі Дня пам"яті жертв голодоморів, в школах району відбудуться уроки пам"яті, виставки, учнівські конференції, в бібліотеках району – тематичні експозиції. 28 листопада у церквах Сокальщини відправлять панахиди, над будинками – вивісять державні прапори з жалобними стрічками. О 15.00 год. від собору св. ап. Петра і Павла жалобна колона попрямує вулицями Шептицького, Тартаківська та Шашкевича до абонентського відділу УЕГГ – колишньої катівні НКВД, де буде відслужена панахида та відбудеться запалення свічок. О 16-й годині хвилиною мовчання вшанують пам"ять жертв голодоморів. З настанням темряви сокальчани приєднаються до акції „Запали свічку”.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Для дітей-сиріт придбають житло

24 вересня голова Сокальської райдержадміністрації Роман ...