Home / Новини райдержадміністрації / В Сокалі пройшла щотижнева нарада із керівниками установ та організацій району

В Сокалі пройшла щотижнева нарада із керівниками установ та організацій району

12 квітня в Сокальській РДА пройшла традиційна щотижнева нарада із керівниками установ та організацій району, яку проводила керівник апарату Віра Білець. Присутні прозвітували про роботу за минулий тиждень та плани на наступний.

Зокрема медики доповіли, що завершується ІІІ тур вакцинації проти поліомієліту. В травні цього року ВООЗ буде приймати рішення чи визнавати Україну, країною вільною від поліомієліту. У ЛОДА було розроблено графік медичного обстеження дітей, загиблих воїнів АТО. В Сокальському районі є троє такий неповнолітніх і 19 квітня заплановано їх обстеження.

Начальник Сокальського управління ветеринарної медицини Петро Климчук наголосив на проблемі безпритульних собак, особливо це стосується Сокаля. В районі немає відповідної служби, яка б могла займатись їх відловом і кількість бродячих тварин збільшується.

За даними військового комісара Сокальського районного військомату Миколи Лисака, вони продовжують залучати людей до контрактної служби, займаються припискою допризовної молоді 1999 року народження та готуються до чергової хвилі мобілізації.

Сокальська об’єднана податкова інспекція готується до ліквідації. Її працівники попереджені про звільнення. Відтак буде проводитись набір людей вже у Сокальське відділення Червоноградської об’єднаної Державної податкової інспекції.

В.о. заступника директора з економіки та фінансів- начальник фінансового відділу ДП «Львіввугілля» Микола Мисак доповів, що шахти працюють стабільно. Видобуте вугілля відвантажується на енергостанції. Позитивом є те, що з аварійних складів забирається вугілля на ПАТ «Лівівську вугільну кампанію» для збагачення. Боргів по зарплаті вугільники не мають і за оптимістичними прогнозами в квітні буде виплачена зарплата за березень цього року.

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Сокальському районі організують спортивну реабілітацію учасників АТО

9 липня заступник голови Сокальської райдержадміністрації ...