Home / Новини райдержадміністрації / Виділено кошти на придбання шкільного інвентаря дітям з багатодітних сімей Сокальського району

Виділено кошти на придбання шкільного інвентаря дітям з багатодітних сімей Сокальського району

На виконання розпорядження голови Львівської облдержадміністрації «Про затвердження Порядку використання коштів для надання одноразової адресної допомоги на придбання навчального приладдя дітям із багатодітних сімей у 2018 році», управляння соціального захисту населення Сокальської райдержадміністрації виплатило кошти в сумі 45339.00 грн. на придбання шкільного інвентаря 357 дітям шкільного віку району з багатодітних сімей, в яких виховується від 4-ох і більше дітей.

Використання коштів на придбання навчального приладдя дітям з багатодітних сімей, в яких виховується від 4-ох і більше дітей і які проживають на території району, у 2018 році здійснюється шляхом надання одноразової грошової допомоги у розмірі 127 гривень на кожну дитину шкільного віку (до 18 років включно), а також на дітей, які навчаються у вищих навчальних закладах I-II, ІІІ-ІV рівнів акредитації та професійно-технічних навчальних закладах на денній формі навчання (до 23 років).

Багатодітні сім’ї, які ще не зверталися за одноразовою грошовою допомогою у 2018 році, мають право звернутися в управління соціального захисту населення до 15 листопада 2018 року. Детальна інформація: м.Сокаль, вул.Героїв УПА,11, каб.22, конт.тел.7-20-66.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Засідала комісія з питань ТЕБ та НС

4 січня в Сокальській райдержадміністрації відбулося ...