Home / Новини райдержадміністрації / У Сокальській райдержадміністрації відбулася зустріч з представниками підприємств-експортерів району

У Сокальській райдержадміністрації відбулася зустріч з представниками підприємств-експортерів району

Сьогодні, 1 серпня 2018 року Андрій Кісера, заступник директора департаменту – начальник управління промисловості і підприємництва департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації зустрівся в приміщенні Сокальської райдержадміністрації з представниками підприємств-експортерів району за участю голови райдержадміністрації Романа Токая та начальника відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості райдержадміністрації Наталії Лагоди. Андрій Кісера зазначив, що географія експорту Львівської області – це близько 80 країн світу, однак основна питома вага припадає на країни Європи. Сьогоднішня зустріч, вкрай важлива з точки зору об’єднання зусиль, адже ми сьогодні маємо більші ресурси і можливості, ніж кілька років тому, і треба їх грамотно використати та примножувати. Важливо налагодити довіру між бізнесом та владою. На Львівщині спостерігається ситуація, коли бізнес все частіше починає налагоджувати конструктивний діалог з владою і опиратися на неї як на надійного партнера.

У межах зустрічі з експортерами також порадили суб’єктам господарювання звертатись за допомогою у сектор із просування експорту, що функціонує при департаменті економічної політики ЛОДА та Центр із просування експорту при торгово-промисловій палаті Львівської області.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

26 грудня голова Сокальської райдержадміністрації Роман ...