Home / З сесії райради / Дві постійні комісії Сокальської районної ради засідали спільно

Дві постійні комісії Сокальської районної ради засідали спільно

18 вересня відбулося спільне засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій та постійної комісії з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення.

Засідання комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій відбулося з певним запізненням.

На засіданні постійної комісії з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення,було розглянуто наступні питання:

1.  Про виконання районного бюджету Сокальського району за І півріччя 2017 року

2. Про затвердження розпоряджень голови Сокальської районної державної адміністрації

3. Про внесення змін до Програми покращення ефективності використання нерухомого майна та земельних ділянок, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району на 2014 – 2017 роки

4. Про внесення змін до Програми медичного забезпечення демобілізованих учасників АТО та членів сімей загиблих військовослужбовців під час АТО на сході України, а також поранених в ході Революції Гідності у КЗСРРЛО «Сокальська ЦРЛ» на 2016-2019 рр.

5. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки при призначенні житлових субсидій за спрощеним порядком на 2017 рік

6. Про припинення Комунального закладу Сокальської районної ради Львівської області «Фізкультурно-спортивний комплекс «Сокіл» шляхом його приєднання до Сокальської дитячо-юнацької спортивної школи «Буг» Сокальського району Львівської області

7. Про надання дозволу на оренду приміщень

8. Про внесення змін в Програму по збереженню об’єктів культурної спадщини Сокальського району на 2017 рік

9. Різне

На засіданні комісії поступила пропозиція від депутатів, щоб на сесію Сокальської районної ради запросити сільських голів, на чиї об’єкти районна рада виділяє кошти.

Автор питання Про внесення змін до Програми фінансової підтримки при призначенні житлових субсидій за спрощеним порядком на 2017 рік Володимир Огінський повідомив, що дане питання планують зняти із порядку денного.

В роботі комісій взяли участь голова Сокальської РДА Роман Токай, перший заступникголови Сокальської РДА Ірина Задолинна, начальник відділу містобудування та архітектури Мирослава Баралус, начальник відділу молоді та спорту Андрій Мандрик, головний лікар Сокальської ЦРЛ Роман Швед, начальник управління соціального захисту Володимир  Огінський,  начальник фінансового управління Галина Леонова, голова Сілецької сільської ради Володимир Саїв, начальник відділу агропромислового розвитку Олег Тарасюк.

На засіданні комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій розглянули усі без виключення питання порядку денного.

В результаті обговорення членами постійних комісій були прийняті рішення та рекомендація винести відповідні питання на розгляд сесії районної ради.

До слова. У п’ятницю, 15 вересня відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, культури, туризму та духовного розвитку, а у вівторок, 12 вересня відбулося засідання постійної комісії з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Відбулось засідання двох постійних депутатських комісій Сокальської районної ради

У середу, 12 грудня 2018 р., ...