Home / З сесії райради / Голова Сокальської районної ради відвідав станцію юних техніків у Сокалі

Голова Сокальської районної ради відвідав станцію юних техніків у Сокалі

У п’ятницю, 15 червня 2018 р. голова Сокальської районної ради Микола Пасько, разом із головним спеціалістом відділу освіти Сокальської РДА Лесею Ковалишин від відали Сокальську станцію юних техніків (СЮТ).

Директор позашкільної установи Віктор Куліш розповів керівництву про основну діяльність закладу та ознайомив із гуртками, які діють у станції юних техніків. “У СЮТ діє сім гуртків, це ракетомодельний, судномодельний, відродження народних промислів, початкове технічне моделювання, автомодельний, радіотехнічний та гурток із виготовлення сувенірів” – зазначив Віктор Куліш.

Голова районної ради відвідав станцію юних техніків у Сокалі Голова районної ради відвідав станцію юних техніків у Сокалі Голова районної ради відвідав станцію юних техніків у Сокалі Голова районної ради відвідав станцію юних техніків у Сокалі Голова районної ради відвідав станцію юних техніків у Сокалі Голова районної ради відвідав станцію юних техніків у Сокалі

“Вихованці станції юних техніків беруть активну участь у обласних та всеукраїнських конкурсах та змаганнях, тому матеріальна база гуртків потребує оновлення та бути на вістрі сучасних технологій” – додав директор Сокальського СЮТу. Він також ознайомив  із матеріально-технічною базою закладу та вказав на основні питання, які потребують фінансової підтримки власника.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Відбулось засідання двох постійних депутатських комісій Сокальської районної ради

У середу, 12 грудня 2018 р., ...