Home / З сесії райради / Голова Сокальської районної ради із робочим візитом відвідав Варшаву

Голова Сокальської районної ради із робочим візитом відвідав Варшаву

У понеділок, 19 лютого, голова Сокальської районної ради із робочим візитом відвідав Варшаву.

Голова Сокальської районної ради із робочим візитом відвідав ВаршавуМіжнародна зустріч відбулася за участю представників Сокальської районної ради, Замойського повіту та представників технічного секретаріату Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна. Сокальщину представляв голова районної ради Микола Пасько, керуючий справами районної ради Любов Ребрина та депутат районної ради (голова комісії з питань євроінтеграції, взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту, депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ) Віктор Притулко.

Представкики від Сокальського району та Замойського повіту зустрілися із координатором Йоанною Саторою, яка закріплена за проектом “Підвищення доступності прикордонної дорожньої інфраструктури в районах: Замойському (Польща)” та Сокальському (Україна) у поєднанні з промоцією екологічних проектів.”

Голова Сокальської районної ради із робочим візитом відвідав Варшаву“Готові вийти на підписання генеральної угоди за тиждень, ще за два- партнерської угоди. Далі – робота з міністерством інфраструктури України. І – реконструкція трьох комунальних доріг на Сокальщині.” – про зустріч, на своїй сторінці у фейсбук написав Микола Пасько.

В ході зустрічі, обговорили низку питань, які потребують доопрацювання. В той час Йоанна Сатора, наголосила, що практично уся документація готова до підписання партнерської угоди.

Довідка.
7 грудня 2017 року під час засідання у Львові, Спільний Моніторинговий комітет (СМК) затвердив результати 1-го конкурсу проектних заявок для двох тематичних цілей – ДОСТУПНІСТЬ і КОРДОНИ.

У рамках ТЦ ДОСТУПНІСТЬ було прийнято рішення затвердити фінансування для 18 проектів із 61 повних форм заявок, поданих на другому етапі конкурсу.

Проект Підвищення доступності прикордонної дорожньої інфраструктури в районах: Замойському (Польща) і Сокальському (Україна) у поєднанні з промоцією екологічних проектів– посів найвищу позначку у рейтингу переможців. Розмір гранту ЄС складає 2 025 509.74 євро, де “левова” частка буде використана на будівництво дороги у Замойському повіті.

Згідно проекту відбудеться будівництво доріг у трьох радах Сокальського район: Жвирківській селищній, Опільській та Савчинській сільській радах” .

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Відбулось засідання двох постійних депутатських комісій Сокальської районної ради

У середу, 12 грудня 2018 р., ...