Home / З сесії райради / На сесію Сокальської районної ради прибуло 47 депутатів

На сесію Сокальської районної ради прибуло 47 депутатів

4 червня на сесію Сокальської районної ради прибуло 47 депутатів. Отже, кворум був і розпочалася робота. Прозвучав Державний гімн, а потім були обрані члени лічильної та редакційної комісій. Перш ніж затвердити порядок денний, депутати доповнювали його ще декількома питаннями. За більшість з них проголосували. І народні обранці мали працювати над дев’ятнадцятьма питаннями. Проте спочатку голова Сокальської райдержадміністрації Олег Кожушко зачитав Указ Президента України Петра Порошенка про нагородження (посмертно) Ігоря Білика (с. Перв’ятичі) орденом «За мужність» III ступеня. Військовий комісар Сокальсько-Червоноградського військового комісаріату Микола Лисак вручив нагороду його молодшій донечці Діанці. Хвилиною мовчання вшанували всіх загиблих героїв на Майдані та у зоні АТО.

За пропозицією депутата Сергія Костюка першим розглядали інформацію Сокальської РДА про розроблення перспективного плану об`єднання територіальних громад Сокальського району, з якою виступив голова РДА Олег Кожушко. Після того як доповідач озвучив можливий варіант об’єднання територій, відбулось активне обговорення. Виступили депутати Сергій Костюк, Микола Пасько, Ярослав Піхоцький, Катерина Захаревич, Василь Панченко, Роман Запісоцький та багато інших.

Наступним розглядали питання «Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Сокальського району на 2015 рік» – доповідав голова РДА Олег Кожушко. Доповідь була досить об’ємною, супроводжувалася показом слайдів. Проте це не зацікавило депутатів, і частина їх «працювала» у коридорі. Як мені пояснили, Програма приймається, але чи реально її виконати? Тому й у певному сенсі не було зацікавлення її слухати. Її не прийняли. Начальник фінансового управління РДА Галина Леонова доповіла питання: «Про виконання районного бюджету Сокальського району за перший квартал 2015 року», «Про внесення змін до загальнорайонних програм», «Про затвердження міжбюджетних угод на 2015 рік», «Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2015 рік». Прийняті відповідні рішення.

А після обіду депутати не продовжили роботи, бо не зібралися. Більше години чекали їх колеги, проте кворуму так і не було. Сьогодні відбудеться продовження сесії Сокальської районної ради.

Оксана ПРОЦЬ.

Фото автора.

На фото: військовий комісар Сокальсько-Червоноградського військового комісаріату Микола Лисак вручив нагороду молодшій донечці Ігоря Білика – Діанці.

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Скликається позачергова сесія Сокальської районної ради

26 липня 2018 року  о 10 ...