Home / З сесії райради / На Сокальщині відбувся семінар по управлінню і створенню ОСББ

На Сокальщині відбувся семінар по управлінню і створенню ОСББ

20 березня в Сокальському районного Народного дому відбувся семінар по управлінню і створенню ОСББ «Ефективне управління, впровадження передових енергозберігаючих технологій, створення ради голів ОСББ», ініційований та організований депутатом районної ради Ігорем Гузом за підтримки Сокальської міської ради.

Згідно з Законом України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» до 1 липня 2016-го власники квартир повинні визначитись чи варто їм об`єднуватись і створювати ОСББ. В іншому випадку міська влада призначить управителя, який прийматиме рішення, пов`язані з будинком.

З питань створення та організації роботи ОСББ перед присутніми виступили голова правління Всеукраїнської асоціації з питань енергозбереження Роман Співак та голова ради голів ОСББ м. Червоноград Ігор Пелех. Присутні отримали відповіді на запитання щодо процедури створення та реєстрації ОСББ, прав та обов’язків учасників ОСББ, підготовки та проведення установчих зборів, управління, фінансування і співфінансування капітальних та поточних ремонтів будинків ОСББ.

Сокальський міський голова Вадим Кондратюк наголосив, що додаткову інформацію, консультацію щодо створення ОСББ можна отримати в міській раді.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Відбулося засідання позачергової сесії Сокальської районної ради

У четвер, 26 липня 2018 року ...