Home / З сесії райради / Розпочато слухання головних розпорядників коштів Сокальського районного бюджету

Розпочато слухання головних розпорядників коштів Сокальського районного бюджету

У зв”язку з підготовкою до чергової сесії районної ради, відбулось перше слухання у комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій під головуванням Сергія Костюка. У засіданні комісії взяли участь заступник голови районної ради Володимир Чуб, керуючий справами Любов Ребрина, радник з питань зв”язків з територіальними громадами та ЗМІ Василь Козира, начальник фінансово-господарського відділу Надія Крупська, заступник голови Сокальської РДА Ігор Махашілов, керівник апарату Марія Христинич, начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Ксьонжик.

Розпочато слухання головних розпорядників коштів районного бюджету щодо поданих запитів на додаткове фінансування у 2012 році. В. о. головного лікаря КЗСРР ЛО «Сокальська ЦРЛ» Ярослав Вітик, начальник відділу освіти Роман Монастирський, начальник відділу культури та туризму Лариса Фарин інформували про першочергові проблеми галузей, уточнили свої звернення щодо потреби у додатковому фінансуванні.
Начальник фінансового управління РДА Світлана Ксьонжик висловила зауваження до бюджетних запитів розпорядників коштів.

На наступних слуханнях бюджетної комісії будуть розглядати запити на додаткове фінансування від голів місцевих рад. Депутати спільно з фінансовим управлінням Сокальської РДА проаналізують наявність власних ресурсів місцевих рад та їх використання, актуальність проблем, які необхідно вирішити в територіальних громадах.

Наш кор.

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Відбулася Skype-конференція із головою ОДА

17 жовтня голова Сокальської райдержадміністрації Роман ...