Home / З сесії райради / Про мобілізацію та проекти

Про мобілізацію та проекти

На черговій нараді-семінарі міських, селищних, сільських голів та секретарів відчувалася тривога. Адже в Україні війна. І знову мобілізація, яка тяжким тягарем впала на плечі працівників місцевих рад. Бо ж як зайти в оселі односельців і принести повістки для сина, внука, чоловіка, батька? Як розшукати тих, хто ухиляється від мобілізації? На всі ці запитання присутнім на нараді дав відповіді військовий комісар Микола Лисак, зокрема, він наголосив:

– У кожній сільській, селищній, міських радах є пункт попереднього збору. Для вас головне завдання: провести якісне оповіщення військовозобов`язаних. У першу чергу хочемо мобілізувати тих людей, які мають патріотичний настрій. Військовий комісаріат працює цілодобово, і якщо є добровольці, то вони можуть прийти до нас будьколи. Всі громадяни, призвані на військову службу, матимуть грошове забезпечення. У кожному населеному пункті є чимало безробітних, оповістіть і їх, може, хто виявить бажання брати участь в АТО. Буде створено реєстр громадян, які ухиляються від призову. А які чинити дії до тих, хто відмовляється брати повістку? Є домовленість з начальником районного відділу внутрішніх справ стосовно залучення дільничного інспектора, котрий разом з депутатом місцевої ради і представниками місцевого самоврядування вручає повістки військовозобов`язаним. І якщо хтось відмовляється, складається акт, який передається до військового комісаріату. Під час цієї мобілізації Сокальщина має мобілізувати 300 осіб і надати 5 одиниць техніки.

Військовий комісар Сокальсько-Червоноградського ОРВК Микола Лисак роз`яснив присутнім все, що їх цікавило. Свої думки стосовно мобілізації і політичної ситуації в Україні висловили голова Сокальської районної ради Ігор Дацюк та голова райдержадміністрації Олег Кожушко.

Про передачу міжбюджетних трансфертів з районного бюджету місцевим радам на утримання установ культури та освіти на 2015 рік доповіла начальник фінансового управління Сокальської РДА Г. Леонова. 

 В контексті податкової реформи, яка триває, виступив голова комісії з проведення реорганізації Сокальської ОДПІ ГУ Міндоходів У Львівській області Олег Сольвар, котрий підкреслив, що є багато новацій щодо застосування тих чи інших норм податкового законодавства і з метою того, щоб сільські, міські, селищні ради прийняли законні рішення, які б не були оскаржені, необхідно націлити місцеві ради на відповідні норми чинного законодавства і відповідне їх застосування.

Про проект МРГ3 та наступні кроки розповів заступник голови Сокальської районної ради В. Чуб.

Оксана ПРОЦЬ.

 

 

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

24 сесія Сокальської районної ради завершила роботу

12 грудня завершила свою роботу 24 ...