Home / З сесії райради / Прозвітували за виконану роботу

Прозвітували за виконану роботу

Минулого вівторка перший заступник голови райдержадміністрації Ірина Задолинна провела нараду з керівниками установ і організацій району, які прозвітували про виконану роботу.

Начальник фінансового управління РДА Галина Леонова зазначила, що бюджет району по доходах загального фонду виконано на рівні 100,6% до плану семи місяців, а районний – на 98,3%. Не забезпечили виконання дохідної частини Боб'ятинська, Бутинська, Перв'ятицька, Смиківська, Стенятинська сільські та Угнівська міська ради.

Заступник генерального директора ДП «Львіввугілля» Микола Мисак повідомив, що за 18 днів липня видобуток рядового вугілля становить 78 тис. тонн при плані 96,7 тис. тонн. Протягом 18 липня на електростанції відвантажено 3,8 тисяч тонн вугілля. За травень гірникам виплачено 56% заробітної плати.

За підсумками наради доручено: фінансовому управлінню РДА подати робочій групі з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення інформацію про місцеві ради, які не забезпечують виконання дохідної частини; управлінню водного господарства скласти графік слухань місцевих рад щодо передачі на баланс гідроспоруд.

Вл. інф.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Скликається позачергова сесія Сокальської районної ради

26 липня 2018 року  о 10 ...