Home / З сесії райради / Розуміючи важливість питання…

Розуміючи важливість питання…

Депутати Сокальської районної ради у кількості 39 осіб, розуміючи важливість питання, яке мало розглядатися, зібралися на позачергову ХХIV сесію Сокальської районної ради. Вів сесію голова Сокальської районної ради Ігор Дацюк.

Обравши робочі органи сесії та привітавши іменинників, депутати розглянули перше питання сесії: про затвердження нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, доповідав начальник відділу Держкомзему у Сокальському районі Степан Шевчук, який подякував депутатам за розуміння важливості цього питання. Згідно з чинним законодавством, затвердження оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення – в компетенції районної ради. В області виділено кошти для проведення земельних торгів двох земельних ділянок, одна з них – у Сокальському районі на території Хоробрівської сільської ради. Це питання вивчалося у профільних комісіях та було розглянуте на президії Сокальської районної ради.

Депутати Сокальської районної ради одноголосно проголосували за відповідне рішення: затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського використання на території Хоробрівської сільської ради (за межами населеного пункту) Сокальського району, Львівської області, земельна ділянка – площею 25,0019 га. Нормативна грошова оцінка земельної ділянки складає 510951 грн., в тому числі за один кв. м – 2,04 грн.; контроль за виконанням рішення покладено на постійну депутатську комісію з питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку села.

З другого питання: про розгляд запитів, звернень депутатів Сокальської районної ради та відповідей на них – доповідав заступник голови Сокальської районної ради Володимир Чуб.

Зокрема, зачитав звернення голів фракцій ВО "Батьківщина" Василя Смолинця та ВО "Свобода" Тараса Стародуба з просьбою оприлюднити заяву опозиційних фракцій в Сокальській районній раді, щодо призначення головою ОДА Олега Сала, підтримати її та опублікувати у ЗМІ. Далі Володмир Чуб ознайомив присутніх з іншими депутатськими запитами.

У "різному" депутат Орест Пурський попросив надати слово представникам української компанії по переробці відходів Михайлові Пограничному та науковцю-хіміку Ушвару Мамиткулову, котрий ознайомив з технологією переробки шламів і відходів, які б мали перероблятися на асфальтному заводі у селищі Жвирка. Багатьох депутатів: Михайла Веклина, Василя Смолинця, Василя Панченка, Богдана Трибушка, Світлану Мусій та інших турбувало, чи це виробництво не буде шкідливим для мешканців Жвирки, адже воно розташоване досить близько до житлових районів селища.

Оксана ПРОЦЬ.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Скликається позачергова сесія Сокальської районної ради

26 липня 2018 року  о 10 ...