Home / З сесії райради / Керівників комунальних закладів та установ Львівщини призначатимуть за конкурсом

Керівників комунальних закладів та установ Львівщини призначатимуть за конкурсом

Львівська обласна рада затвердила Положення про порядок проведення конкурсу та призначення керівників закладів, які перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Львівської області

«За» таке рішення проголосувало 53 депутати, – повідомляє прес-служба Львівської облради.

Згідно з рішенням сесії, це Положення визначає механізм проведення конкурсу та призначення на посаду очільників комунальних закладів культури, охорони здоров’я, соціального захисту, освіти, спорту.

Призначення керівників комунальних закладів належить до компетенції обласної ради, проте, аби зробити призначення на керівні посади максимально прозорим, було обрано оптимальний варіант конкурсного відбору.

Відповідно до ухваленого положення, конкурс складатиметься з таких етапів:

– оголошення засновником конкурсу на посаду керівника закладу;

– формування складу конкурсної комісії;

– подання документів кандидатами на посаду керівника закладу;

– відбір кандидатів на посаду керівника закладу;

– ухвалення рішення про визначення переможця конкурсу та винесення на розгляд обласної ради проекту рішення щодо призначення переможця конкурсу на посаду керівника закладу;

– прийняття обласною радою рішення щодо призначення переможця конкурсу на посаду керівника закладу.

Керівником комунального закладу може бути особа, яка має вищу освіту, стаж роботи у відповідній галузі не менш ніж п’ять років, загальний стаж роботи не менш ніж вісім років, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

До складу конкурсної комісії входитимуть голова (представник) відповідної профільної (галузевої) постійної комісії обласної ради, голова (представник) постійної комісії з питань комунального майна та приватизації, представники засновника, представники відповідного галузевого департаменту (управління), представник обласної державної адміністрації, представник трудового колективу закладу, два представники громадських організацій відповідного функціонального спрямування та представник громадської ради при обласній державній адміністрації.

Оголошення про проведення конкурсного відбору має бути розміщене в місцевих друкованих засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті власника і закладу, не пізніше ніж за місяць до початку проведення конкурсу.

Призначення керівників комунальних закладів здійснюватиме Львівська облрада за підсумками конкурсного відбору. Від імені обласної ради контракт з керівником закладу укладає управління майном спільної власності Львівської обласної ради. Засновник є уповноважений власником орган управління. Однак керівників закладів освіти, що перебувають у галузевому управлінні департаменту освіти Львівської облдержадміністрації, призначає цей департамент за підсумками конкурсного відбору.

Зараз у спільній власності територіальних громад Львівської області перебуває 140 закладів, з них: 25 закладів культури; 16 закладів соціального захисту; 56 закладів охорони здоров’я; 43 заклади освіти.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Графік проведення засідань постійних депутатських комісій, президії та сесії Сокальської районної ради

  Графік проведення засідань постійних депутатських ...