Home / З сесії райради / Сокальська районна рада запрошує до участі в міні-проектах

Сокальська районна рада запрошує до участі в міні-проектах

3 березня 2011 року сесія Сокальської районної ради затвердила Програму розвитку  місцевого самоврядування району, одним із заходів якої є  проведення районного Конкурсу мініпроектів місцевого розвитку. Його мета  організація інформаційно-консультативної роботи та надання мінігрантів за підсумками публічного конкурсу органам самоврядування, громадським організаціям і ініціативним групам громадян населених пунктів для підвищення активності та розвитку громадських ініціатив, участі населення у вирішенні місцевих проблем шляхом реалізації найкращих мініпроектів.

Прийом заявок здійснюється в період з 1 травня до 15 червня 2011 року. Результати конкурсу будуть оголошені не пізніше 30 червня поточного руку. До розгляду приймаються тільки ті заявки, які відповідають всім необхідним вимогам згідно з Положенням про Конкурс мініпроектів місцевого розвитку.

Напрямки реалізації мініпроектів:

роботи пов’язані з охороною навколишнього середовища зокрема, збір та утилізація твердих побутових відходів;  збереження наявних та створення нових парків, скверів та інших об’єктів зеленої архітектури; • впровадження на території громади правил дотримання санітарного стану та благоустрою;  застосування енергоефективних технологій на об’єктах, будинках та комплексах населених пунктів;  ремонт, будівництво, облаштування об’єктів соціальнокультурного призначення;  реконструкція, модернізація та утримання в належному стані зовнішнього вуличного освітлення;  створення належних умов для відпочинку та побуту громадян та дотримання громадського порядку;  впровадження сучасних технологічних систем очищення населених пунктів, утилізації твердих побутових відходів;  будівництво та утримання в належному стані спортивних споруд, дитячих майданчиків за місцем проживання громадян;  збереження історикокультурної спадщини;  зміцнення бази творчих колективів, створення історичних музеїв, розвиток бібліотек, клубів, спеціалізованих студій.

За детальною інформацією звертатися: 80000, м. Сокаль,вул. Шептицького, 26, Сокальська районна рада, конкурсна комісія, email: radasokal@gmail.com. Телефони: 72089; 72083.

Володимир ЧУБ,
заступник голови районної ради. 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Графік проведення засідань постійних депутатських комісій, президії та сесії Сокальської районної ради

  Графік проведення засідань постійних депутатських ...