Home / З сесії райради / Сокальська районна рада висловила недовіру голові РДА Карташовій Н.П.

Сокальська районна рада висловила недовіру голові РДА Карташовій Н.П.

 У зв’язку із неподанням звіту Сокальської районної державної адміністрації про виконання Програми соціальноекономічного та культурного розвитку Сокальського району за перше півріччя 2012 року та делегованих повноважень, відмовою голови Сокальської районної державної адміністрації від звітування на сесії Сокальської районної ради, враховуючи загрозу невиконання Програми соціальноекономічного та культурного розвитку Сокальського району на 2012 рік, керуючись ст. 43, 44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сокальська районна рада Львівської області ВИРІШИЛА:

 
1. Поінформувати Президента України, Кабінет Міністрів України, Львівську обласну державну адміністрацію про факт відмови голови Сокальської районної державної адміністрації від звітування на сесії Сокальської районної ради про виконання Програми соціальноекономічного та культурного розвитку Сокальського району за перше півріччя 2012 року та делегованих повноважень.
 
2. Зобов’язати голову Сокальської РДА на наступну чергову сесію подати Сокальській районній раді звіт Сокальської районної державної адміністрації про виконання Програми соціальноекономічного та культурного розвитку Сокальського району за 9 місяців 2012 року та делегованих повноважень. 
 
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності і правопорядку та місцевого самоврядування.
 
Голова районної ради Ігор ДАЦЮК.
 
Про звіт голови Сокальської районної державної адміністрації про виконання Програми соціальноекономічного та культурного розвитку Сокальського  району за перше півріччя 2012 року та делегованих повноважень
 
РІШЕННЯ №331 від 2 листопада 2012 року м. Сокаль
 
У зв’язку з відсутністю взаємодії райдержадміністрації з районною радою та ігноруванням рішень районної ради, відмовою від звіту перед сесією районної ради про виконання Програми соціальноекономічного та культурного розвитку району за І півріччя 2012 року та делегованих повноважень районної ради, невиконання рішення № 292 від 22 серпня 2012 р. «Про внесення змін до районного бюджету Сокальського району на 2012 рік», врахувавши пропозиції депутатів, у відповідності до п. 29 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні" та ст. 132 Регламенту районної ради, Сокальська районна рада Львівської області ВИРІШИЛА:
 
1. Висловити недовіру голові Сокальської РДА Карташовій Н. П.
 
2. Вказати Сокальській РДА на факти недотримання та невиконання ст. ст. 1, 2, 29, 3436 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст. ст. 44, 6467 та 7173 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту районної ради при організації роботи РДА, не забезпечення виконання в повній мірі делегованих повноважень та прийнятих рішень районної ради.
 
3. Вимагати від Сокальської РДА терміново вжити заходів на виконання рішення № 292 від 22 серпня 2012 р. «Про внесення змін до районного бюджету Сокальського району на 2012 рік».
 
4. Скерувати рішення голові Львівської ОДА, Президентові України, Генеральному прокурору України для реагування.
 
5. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань законності і правопорядку та місцевого самоврядування.
 
Голова районної ради Ігор ДАЦЮК.
 
Про недовіру голові Сокальської районної державної адміністрації Карташовій Н. П.
 
РІШЕННЯ №332 від 2 листопада 2012 року м. Сокаль
Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Заступник голови Сокальської райради взяв участь в антикорупційному тренінгу

25 вересня у Львові для представників ...