Home / З сесії райради / Сокальська районна рада визнала незадовільною роботу Сокальської РДА

Сокальська районна рада визнала незадовільною роботу Сокальської РДА

Про звіт голови Сокальської районної державної адміністрації про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Сокальського району за 2011 рік та делегованих повноважень

Рішення №223 ХІ сесії VІ скликання Сокальської районної ради від 22 березня 2012 року

Заслухавши звіт голови Сокальської районної державної адміністрації про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Сокальського району та делегованих повноважень, керуючись ст. 43, 44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 14, 29, частиною 6 статті 34 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Сокальська районна рада Львівської області ВИРІШИЛА:

1. Звіт голови Сокальської районної державної адміністрації про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Сокальського району за 2011 рік та делегованих повноважень прийняти до відома.

2. Роботу Сокальської районної державної адміністрації про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Сокальського району за 2011 рік та делегованих повноважень визнати незадовільною.

3. Сокальській райдержадміністрації (Мисак М. І.) активізувати роботу щодо виконання делегованих повноважень із забезпечення стабільної діяльності господарського комплексу, соціальної та гуманітарної сфер району.

4. Рекомендувати Сокальській РДА в місячний термін, з часу прийняття даного рішення, розробити заходи по усуненню критичних зауважень та виконанню пропозицій, висловлених депутатами районної ради щодо здійснення районною державною адміністрацією делегованих повноважень і заслухати хід їх виконання на сесії районної ради у ІІІ кварталі 2012 р.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову районної ради.

Ігор ДАЦЮК, голова районної ради.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Голова Сокальської районної ради відвідав станцію юних техніків у Сокалі

У п’ятницю, 15 червня 2018 р. ...