Home / З сесії райради / Відбувся семінар-навчання для новообраних секретарів місцевих рад

Відбувся семінар-навчання для новообраних секретарів місцевих рад

20 листопада у відділі державної реєстрації актів цивільного стану Сокальського районного управління юстиції відбувся семінар-навчання для новообраних секретарів місцевих рад. Його вела начальник відділу Віра Шавалюк, яка ознайомила присутніх з роботою органів державної реєстрації актів цивільного стану. Головний спеціаліст відділу Леся Рудик навчала працювати у програмі Єдиного державного реєстру актів цивільного стану громадян. Під час проведення наради-семінару секретарям було наголошено, що на них покладена важлива державна функція, бути відповідальними за одержання, зберігання та витрачання бланків свідоцтв, які видаються при реєстрації народжень, смертей і шлюбів. Тому вони повинні у повсякденній праці дотримуватись сімейного законодавства України та Правил державної реєстрації актів цивільного стану й не допускати помилок при реєстрації. Адже помилки в свідоцтвах можуть завадити громадянам скористатися своїми законними правами, особливо, при оформленні спадкових документів.

Робота секретаря виконавчого комітету є нелегка та відповідальна і для бездоганної праці новообраним спеціалістам треба ще багато вчитися і постійно підвищувати свій професійний рівень.

Любов ПУЗИЧ.

На знімках: під час семінару-навчання секретарів місцевих рад; вгорі – начальник відділу Віра Шавалюк і головний спеціаліст відділу Леся Рудик  .

Фото автора.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Голова Сокальської районної ради відвідав станцію юних техніків у Сокалі

У п’ятницю, 15 червня 2018 р. ...