Home / З сесії райради / В Сокалі було проведено нараду-семінар для керівників населених пунктів Сокальщини

В Сокалі було проведено нараду-семінар для керівників населених пунктів Сокальщини

Їх було розглянуто 28 липня на нараді-семінарі міських, селищного, сільських голів та секретарів. Вів нараду заступник голови районної ради Володимир Чуб. Голова райдержадміністрації Микола Мисак торкнувся питання ремонту комунальних доріг на Сокальщині, а також наголосив на тому, щоб місцеві ради активніше працювали над проведенням зовнішнього освітлення населених пунктів.

Про виконання місцевого бюджету Сокальського району за І півріччя 2011 року доповідала начальник фінансового управління РДА Світлана Ксьонжик. Вона зазначила, що виконання дохідної частини бюджету забезпечено 33 місцевими радами та районним бюджетом. Не забезпечено виконання планових призначень Боб’ятинською (85,1%), Тартаківською (85,4%), Переспівською (88,6%), Поторицькою (88,6%) сільськими радами. Із 16 видів податків та платежів, що формують дохідну базу загального фонду місцевих бюджетів, планові показники виконано по одинадцяти.

Присутні переглянули відеоролик "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду". Далі заступник голови районної ради Володимир Чуб доповідав про розвиток місцевих громад Львівщини та досвід роботи з міжнародними організаціями. Він, зокрема, зазначив, що шість місцевих рад Сокальського району брали участь в мініпроектах місцевого розвитку.

Про дотримання вимог законодавства щодо доступу до публічної інформації органами та посадовими особами місцевого самоврядування вела мову керуюча справами Сокальської районної ради Любов Ребрина. Згідно з Законом України "Про доступ до публічної інформації" відповідь на запит має бути надано не пізніше п’яти робочих днів, а якщо він стосується надання великого обсягу інформації, то термін його розгляду може бути продовжено до 20 робочих днів з обгрунтуванням такого продовження.

Керівник апарату РДА Марія Христинич доповідала про підсумки роботи зі зверненнями громадян за перше півріччя 2011 року. Інспектор пожежного нагляду Петро Грубер розповів про заходи пожежної безпеки під час проведення жнив.Він зазначив, що буде створена спеціальна комісія, яка здійснюватиме перевірку комбайнів, машин, чи обладнані вони вогнегасниками, чи дотримуються працівники техніки безпеки.

Ольга РОМАНЮК.

Фото автора.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Скликається позачергова сесія Сокальської районної ради

26 липня 2018 року  о 10 ...