Home / З сесії райради / В Сокалі відбулося чергове засідання робочої групи для проведення аудиту використання земель сільськогосподарського призначення

В Сокалі відбулося чергове засідання робочої групи для проведення аудиту використання земель сільськогосподарського призначення

Відбулося чергове засідання робочої групи для проведення аудиту використання земель сільськогосподарського призначення

26 вересня голова Сокальської райдержадміністрації Роман Токай провів засідання робочої групи для проведення аудиту використання земель сільськогосподарського призначення на території Сокальського району. У ньому взяли участь перший заступник голови РДА Ірина Задолинна, заступник голови районної ради Василь Бойко, голови місцевих рад району.

Голова РДА наголосив представникам місцевих рад району на важливості проведення аудиту пайованих земель сільськогосподарського призначення, який необхідно завершити до 15 жовтня 2017 року.

Начальник відділу агропромислового розвитку РДА Олег Тарасюк роз’яснив методику та почерговість проведення аудиту.

Начальник міськрайонного управління у Сокальському районі та м.Червонограді ГУ Держгеокадастру у Львівській області Сергій Бермес пояснив правила використання невитребуваних паїв.

Після проведення аудиту його результати внесуть до електронної системи даних у розрізі територій міських, селищної та сільських рад.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Відбулось засідання двох постійних депутатських комісій Сокальської районної ради

У середу, 12 грудня 2018 р., ...