Home / Результати виборів / Результати виборів депутатів Сокальської районної ради – мажоритарка

Результати виборів депутатів Сокальської районної ради – мажоритарка

ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ, МІСЦЕВИХ РАД ТА СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ ГОЛІВ 31 жовтня 2010 року

 

ПОВІДОМЛЕННЯ про результати виборів депутатів Сокальської районної ради в одномандатних мажоритарних виборчих округах
 

 




Номер одноман­датного мажори­тарного виборчого округу

Прізвище, власне ім’я (всі власні

імена), по батькові (за наявності)

обраного депутата

Число, місяць, рік на­родження

Партійність

Місце роботи (заняття)

Посада

Місце проживання, адреса

Суб’єкт висування (назва місцевої організації партії)

1.

Піхоцький Ярослав Йосипович

01.07.1952 р.

Всеукраїнське об’єднання "Свобода"

тимчасово не працює

 

с. Савчин

Сокальська районна організація Всеукраїнського об’єднання "Свобода"

2.

Касян Сергій Васильович

22.03.1962 р.

Конгрес українських націоналістів

Белзька РЛ

головний лікар

с. Поториця

Сокальська районна організація Конгресу українських націоналістів

3.

Личко Тарас Володимирович

10.03.1973 р.

позапартійний

пенсіонер

 

м. Великі Мости

Сокальська районна організація Всеукраїнського об’єднання "Свобода"

4.

Мороз Ігор Васильович

30.09.1979 р.

Соціалістична партія України

Угнівська міська рада

 

м. Угнів,

вул. Онишкевича

Сокальська районна організація Соціалістичної партії України

5.

Мусій Світлана Степанівна

14.06.1970 р.

політична партія "За Україну!"

Жвирківська ЗШ І-ІІІ ст.

вчитель історії

с. Завишень,

вул. Петрушевича, 23

Сокальська районна організація політичної партії "За Україну!"

6.

Монянчин Василь Іванович

05.07.1981 р.

"Фронт змін"

ТзОВ «Кабель-верк-Львів»

керівник відділу технологій

с.Боб’ятин, вул. Зелена, 17

Сокальська районна організація політичної партії "Фронт змін"

7.

Рехліцький Володимир Володимирович

12.03.1960 р.

Конгрес українських націоналістів

БутинськаЗШ І-ІІІ ст.

директор

с. Бутини

Сокальська районна організація Конгресу українських націоналістів

8.

Захаревич Катерина Степанівна

14.03.1958 р.

позапартійна

Червоноградська ЦМЛ

завідуюча лабораторією

с. Глухів

Сокальська районна організація політичної партії "За Україну!"

9.

Плечінь Ігор Якович

16.12.1965 р.

"Фронт змін"

приватний підприємець

 

с. Варяж

Сокальська районна організація політичної партії "Фронт змін"

10.

Іванчина Олег Антонович

08.07.1947 р.

позапартійний

ПАФ "Білий Стік"

директор

с. Волиця

Сокальська районна організація політична партія "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

11.

Запісоцький Роман Васильович

20.01.1977 р.

Всеукраїнське об’єднання "Свобода"

Волсвинська ЗШ І-ІІ ст.

директор

с. Воловин

Сокальська районна організація Всеукраїнське об’єднання "Свобода"

12.

Гаврилюк Олександр Васильович

25.06.1956 р.

"Фронт змін"

шахта "Зарічна" ДП "Львіввугілля"

підземний електрослюсар

м. Червоноград

Сокальська районна організація політичної партії "Фронт змін"

13.

Петрашкевич Богдан Григорович

15.04.1955 р.

Конгрес українських націоналістів

Домашівська ЗШ І-ІІст.

директор

с. Домашів

Сокальська районна організація Конгресу українських націоналістів

14.

Вітик Мирон Богданович

01.05.1965 р.

позапартійний

СФГ "Жужіль"

голова

с. Заболоття

Сокальська районна організація Конгресу українських націоналістів

15.

Дзік Володимир Григорович

12.08.1961 р.

позапартійний

приватний підприємець

 

с. Карів

Сокальська районна організація Української соціал-демократичної партії

16.

Новосад Світлана Петрівна

02.09.1974 р.

позапартійна

Княжівська ЗШ І-ІІІ ст.

директор

с. Княже

Сокальська районна організація Конгресу українських націоналістів

17.

Захватав Петро Петрович

28.06.1982 р.

Українська соціал-демократична партія

шахта "Степова"

підземний електрослюсар

с. Стаївка

Сокальська районна організація Української соціал-демократичної партії

18.

Дем’янович Микола Михайлович

24.07.1965 р.

Конгрес українських націоналістів

ДЛГП "Галсільліс"

директор

м. Сокаль

Сокальська районна організація Конгресу українських націоналістів

19.

Гнатюк Ярослав Йосипович

11.01.1962 р.

"Фронт змін"

Лучицька АЗПСМ

фельдшер

с. Лучиці

Сокальська районна організація політичної партії "Фронт змін"

20.

Віра Любов Петрівна

23.03.1957 р.

Конгрес українських націоналістів

Межирічанська ЗШ І-ІІ ст.

директор

с. Межиріччя

Сокальська районна організація Конгресу українських націоналістів

21.

Золочівський Михайло Володимирович

12.11.1956 р.

Конгрес українських націоналістів

Мурованська ЗШ І-ІІІ ст.

директор

м. Червоноград

Сокальська районна організація Конгресу українських націоналістів

22.

Матвіїв Євген Михайлович

07.11.1971р.

Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Забузька ЗШ І-ІІІ ст.

вчитель

с. Забужжя

Сокальська районна організація політичної партії "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

23.

Пилипчук Петро Павлович

10.03.1960 р.

позапартійний

ТзОВ "Велич"

директор

с. Добрячин

Сокальська районна організація Конгресу українських націоналістів

24.

Семенчук Юрій Андрійович

01.05.1978 р.

позапартійний

Державна насіннєва інспекція

провідний агроном

с.Перв’ятичі

Сокальська районна організація Конгресу українських націоналістів

25.

Шевчук Роман Миколайович

29.09.1965 р.

"Фронт змін"

приватний підприємець

 

с. Переспа

Сокальська районна організація політичної партії "Фронт змін"

26.

Марфюк Євгеній Михайлович

01.01.1966 р.

"Фронт змін"

Сокальська центральна районна лікарня

лікар-анестезіолог

с.Горбків

Сокальська районна організація політичної партії "Фронт змін"

27.

Романчук Мирослава Богданівна

27.02.1971 р.

Конгрес українських націоналістів

Реклинецьке лісництво

помічник лісничого

с. Реклинець

Сокальська районна організація Конгресу українських націоналістів

28.

Чуб Володимир Петрович

26.01.1961 р.

"Фронт змін"

Савчинська ЗШ І-ІІІ ст.

директор

м. Сокаль

Сокальська районна організація політичної партії "Фронт змін"

29.

Хом’як Ігор Володимирович

19.03.1965 р.

Конгрес українських націоналістів

фермерське господарство "Хом’як С.В."

голова фермерського господарства

м. Сокаль

Сокальська районна організація Конгресу українських націоналістів

ЗО.

Фіяла Володимир Васильович

28.03.1968 р.

Всеукраїнське об’єднання "Свобода"

ДП "Львіввугілля"

начальник групи охорони

с. Сілець

Сокальська районна організація Всеукраїнське об’єднання "Свобода"

31.

Шамборовська Наталія Сергіївна

02.01.1965 р.

"Фронт змін"

МТВПП "Ніка"

головний бухгалтер

с. Скоморохи

Сокальська районна організація політичної партії "Фронт змін"

32.

Пасько Микола Миколайович

23.04.1971 р.

"Фронт змін"

КП ТРК"Сокаль"

директор

м. Сокаль

Сокальська районна організація політичної партії "Фронт змін"

33.

Красько Богдан Іванович

18.07.1952 р.

"Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

пенсіонер

 

с. Стенятин

Сокальська районна організація політичної партії "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

34.

Пурський Орест Ігорович

17.02.1974 р.

позапартійний

Сокальська ДПІ

ревізор-інспектор

м. Сокаль

Сокальська районна організація Конгресу українських націоналістів

35.

Вербинець Михайло Володимирович

03.10.1948 р.

позапартійний

Низівське лісництво

майстер лісу

с. Тяглів

Сокальська районна організація Конгресу українських націоналістів

36.

Береза Василь Йосипович

01.01.1966 р.

позапартійний

ТзОВ "Угринів"

начальник охорони

с. Нісмичі

Сокальська районна організація Конгресу українських націоналістів

37.

Сметана Ігор Озійович

17.02.1962 р.

позапартійний

ПАФ "Войславичі"

директор

с. Войславичі

Сокальська районна організація Конгресу українських націоналістів




Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Голови міських, селищної та сільських рад Сокальського району, обрані 25 жовтня 2015 року

ГОЛОВИ МІСЬКИХ, СЕЛИЩНОЇ І СІЛЬСЬКИХ РАД ...