Home / Результати виборів / Свитазівці зробили свій вибір

Свитазівці зробили свій вибір

31 жовтня відбулися вибори депутатів до сільських, районних та обласних рад. Мабуть, усі погодяться зі мною що цьогорічні вибори, на відміну від усіх попередніх, були погано організовані. Свідченням цього є непросте представлення даних в бюлетенях, адже для багатьох виборців їх вивчення створювало чималі труднощі, надсилання бюлетенів для голосування на виборчі дільниці в кінцеві строки та їх оформлення в нічний час, ускладнене документальне засвідчення перебігу виборчого процесу тощо. Однак, незважаючи на всі складнощі, вибори відбулися. Дільничні виборчі комісії надіслали свої протоколи у територіальні та районні виборчі дільниці.

Ось попередні дані підрахунку голосів на виборчій дільниці №22083 у селі Свитазів. На голову сільської ради балотувалися чотири кандидати, з яких найбільшу кількість голосів (152 голоси) у селі Свитазів здобув Степан Катанюк. Керманичем сільської ради попереднього скликання була Анна Гарасимчук. І цього разу жителі сіл Ільковичі, Свитазів, Суховоля та Равщина найбільше проголосували за А. Гарасимчук (378 голоси). Від Свитазева обов’язки депутатів сільської ради будуть виконувати Г. Свистун, Р. Остапчук, І. Степанюк, В. Семенюк, В. Гарасимчук, Г. Штокало та В. Логін.

Захисником своїх інтересів в Сокальській районній раді свитазівці обрали Ігоря Хом"яка (представник Конгресу українських націоналістів), якого підтримало 225 виборців. Значно відстали від лідера кандидати Роман Батюк (висуванець політичної партії "За Україну"), та Іван Сачок (ВО "Батьківщина").

За кандидата в депутати до Львівської обласної ради Романа Шведа проголосувало 87 свитазівців.

А за політичні партії вони проголосували так: Всеукраїнське об’єднання "Свобода" – 85 голосів, "Батьківщина" – 80 голосів, "Фронт змін" підтримало 63 виборці. Найбільшу кількість голосів (105) селяни віддали кандидатам у депутати до Львівської обласної ради по багатомандатному виборчому округу від Львівської обласної організації Всеукраїнського об’єднання "Свобода" і 89 виборців підтримало партію "Фронт змін".

За словами голови дільничної виборчої комісії в селі Свитазів Марії Батюк, явка виборців була високою. До списку на цій дільниці було внесено 594 виборці, з яких 464 особи зробили свій свідомий вибір. Поза дільницею під пильним контролем членів комісії проголосувало 23 людей.

Мирослава БИЦЬКА.
с. Свитазів.   

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Голови міських, селищної та сільських рад Сокальського району, обрані 25 жовтня 2015 року

ГОЛОВИ МІСЬКИХ, СЕЛИЩНОЇ І СІЛЬСЬКИХ РАД ...