Home / Про освіту / В сесійній залі Сокальської райради пройшла нарада з керівниками закладів освіти

В сесійній залі Сокальської райради пройшла нарада з керівниками закладів освіти

8 листопада в сесійній залі Сокальської райради пройшла нарада з керівниками закладів освіти спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району, яку провів заступник голови Сокальської районної ради Василь Бойко.

8 листопада в сесійній залі Сокальської районної ради пройшла нарада з керівниками закладів освіти Присутні розглянули три питання порядку денного. Зокрема директор комунальної установи  Сокальської районної ради  “Центру з обслуговування закладів освіти Сокальського району” Микола Мисак доповів про виконання бюджету закладів освіти за видатками за 9 місяців  та завдання до кінця 2018 року і про підготовку бюджетних запитів закладів освіти на 2019 рік. За його словами, в цьому році кошти в основному скеровувались на проведення ремонтів та придбання техніки для шкіл району.

Керуюча справами Сокальської районної ради Любов Ребрина доповідала про виплату щорічної грошової винагороди за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та надбавки в розмірі до 30% керівникам закладів освіти. Доповідач роз’яснила присутнім порядок подання в райраду щодо виплати надбавки та грошової винагороди.

На завершення присутні обговорили різні робочі питання.

8 листопада в сесійній залі Сокальської районної ради пройшла нарада з керівниками закладів освіти

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Вихованці військового ліцею імені Героїв Крут завітали в гості до рятувальників

29 жовтня до Головного управління ДСНС ...